Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédomnak STAFFORDja van....

Szomszédomnak STAFFORDja van. Nem hajlandó pórázon sétáltatni, pláne nem ad rá szájkosarat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Én félek az ilyen hülye kutyáltól.Másik meg elég agresziv úgy mint a gazda úgy a döge is.

Nem merek ugrálni a gazda ellen,mert kigyúrt félcigány húgyagyú,magyarul.

Mit tehetek?


2010. okt. 30. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bejelented a Tanacsnal. A Tanacsnak tilos kiadni, hogy kijelentette fel.
2010. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A stafford alapból nem egy agresszív fajta! De ha így nevelik az más téma! Mit értesz az alatt, hogy nem hajlandó pórázon sétálni?Hogy nem pórázon van kint az utcán a kutya?

Mást nem tudsz tenni, max szólsz a polgármesternek, vagy feljelented! Szia!

2010. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Elsőnek igaza van nincs joga kiadni a személyedet!
2010. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,póráz nélkül az utcán.És hogy tudhatom meg a pasi nevét?Tudom melyik házban lakik.
2010. okt. 30. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a polgármester csak tudja.amúgy szerintem jelentsd fel!
2010. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne így bszélni egy kutyáról, hogy hülye, meg dög. Ha rosszúl van nevelve az CSAK a gazda hibája, nem a kutyáé... Ha mégis panaszt teszel valahol, hagydd ki ezeket a megjegyzéseket, mert ha pont egy nagy kutyabaráttal van dolgod, lehet inkább elküld a fenébe és nem foglakozik a dologgal, pedig kéne.
2010. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kutyabarát vagyok!nekem is van kutyám,de azért ne haragudj de egy ilyen kutyára nem lehet semmi normálisat mondani.MINDENKI kikerüli az utca túloldalára menve.Igaz csak kora reggel megy vele meg estébb.de este sokszor összefutunk.Állandóan morog rám a gazdája meg leüvölti.DE NEM KÖTI MEG
2010. okt. 30. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkoris a gazda hibája nem a kutyáé. Fogadjunk, ha az én kutyám lenne, egy jólnevelt, nyugodt kutya lenne. Pedig ugyanaz a kutya. A gazdáját szidhatod ezerrel, de a kutyát ne!
2010. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek a merete es faj hirnevetol felnek. Na meg attol, hogy nincs porazon. Nem gondolod, hogy inkabb a gazdit kerulik? Temnyleg nem a k utya hibas, hanem gazda. Ugy tudom, kutyanak keritesen kivul lenni, poraz nelkul tilos.
2010. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha kutyabarát vagy nyilván belátod, hogy az általánosítás hülyeség. Gondold el: ha a te kutyád lenne, te nem ilyennek nevelnéd igaz? Egy pitbull is lehet kezesbárány, mint ahogy a golden retriever is lehet agresszív vadállat, kinek milyen a gazdája.
2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!