Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseg! A 3 honapos kiskutya...

Segitseg! A 3 honapos kiskutyam nem eszi meg a tapot miert?

Figyelt kérdés
beagle kutyus. 1honapja van nallam eloszor ette a belcandot majd adtam neki levest es tobbet nem is evett belcandot gondoltam azert mert nem ojan jo minosegu ugyhogy vettem acanat de azt sem eszi csak vegyitve.. hogy szoktathatom ra hogy megegye siman?:)
2010. okt. 30. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tedd elé, ha nem eszi meg, vedd el. Hidd el, pár nap múlva, már nem fog "finnyáskodni", olyan éhes lesz.
2010. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

ne éheztesd az enyém is csak néha fanyalodik tápra. Egyszer én is megpróbáltam h csak táp előtte volt és nem ette addig jutottunk, h hangosan korgott a gyomra már epét hányt na egyből rendes főttkaját kapott.

Néha néha eszik tápot mert előtte van...

2010. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pici vízzel vagy tejjel vegyítsd össze, egy picit hagyd állni hogy puhább legyen a tápdarab. Ha így sem eszi főzzél neki egy kis tésztát. Valamiből enni fog.
2010. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kötelező, hogy simán egye a tápot? Ha már vegyítve megeszi szerintem az is elég ahhoz, hogy bevigye a szervezetébe a megfelelő mennyiségű ásványokat, vitaminokat.

Gondolom rendes főtt kajával vegyíted, attól sem lesz semmi baja, hisz régen a kutyák azt ették, amit az ember meghagyott, a főtt kaja maradékát.

Ne kényszerísd bele, ha nem igényli. Emiatt pedig szerintem ne éheztesd.

2010. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire válogatós, sehogy :) Volt már olyan kutyám amelyik addig nem evett, amíg rendes kaját nem kapott. Sajnos a gazdái ahol született, kézből etették főtt étellel, így ehhez szokott.
2010. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és amúgy tényleg keverd valamivel, mert ilyen korban még a gyomra sem olyan erős. majd 2 hónap múlva már enni fogja magába is, addig meg egy kis tejbe vagy vízbe áztatod.
2010. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki írta, hogy "néha néha eszik tápot a kutya, mert előtte van", nála egész nap kinn van a kaja a kutyának? Mert akkor meg is érdemli az a gazdi, hogy csak szarvasgombát, meg hátszínt eszik a kutya..
2010. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!