Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maltai selyemkutyas gazdik!...

Maltai selyemkutyas gazdik! Hogyan veszeltetek at a kedvencetek szuleset? Mit tettetek mikor eljott a szules ideje?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy ember igazán szereti a kutyáját , az nem hoz le tőle almot.Egy kutyának a szülés ROSSZ !!értsétek már meg..főleg ilyen kistermetű mint a máltai, akár bele is halhat a szülésbe...te amúgy szaporítasz? vemhes a kutyád? ha igen , akkor tudom hogyan vészeld át a legegyszerűbben. lődd magad fejbe.
2010. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
meg nem vemhes a kutyam, de szeretnenk kiskutyakat!Csak kivancsi voltam a tapasztalatokra!
2010. okt. 31. 09:02
 3/23 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mi nem szaporitunk.
2010. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
nem jó helyen kopogtatsz.
2010. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én kistestű szuka kutyusom ivartalanítva lett, mert nem akartam szaporítani.

De láttam már elleni "öleb" kategóriás kutyust, amelyik ordított a fájdalomtól...hát én nem azért vettem a kutyámat, hogy ennek kitegyem. Olyan rövid életűek, nem fogok fél évet az életéből elvenni azért, mert én hűdecukinak tartom a kiskutyákat.


Nem tudom, hogy hogyan bírtam volna végig nézni a kutyám ellését. Az ember gyakorlatilag tehetetlen.

2010. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Minek neked alom?A pénz miatt?Vagy hogy nézegesd a tündi-bündi kiskutyákat? Inkább ivartalaníttasd!
2010. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit bízd a tenyésztőkre!Ne szaporíts,hisz nem is értesz hozzá és a kutyádra nézve is veszélyes lehet.

Hidd el,nem rossz indulatból írja itt mindenki.

Olvass csak utána.Azért van a NET :)

2010. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Furcsa valaszok!Amugy ez az elet rendje!konnyu azt mondani hogy ivartalitsad, mert ez a legegyszerubb!pff ... en speciel ha ugy adodna, szeretnem a kutyusom kolyket megtartani mert ha o mar nem lesz megis lesz benne valami olyan mint Molly :) volt mar nem egy kutyam, es mikor kiskutyajukk lett, odaadtuk INGYEN minden kolyket gazdiknak, ra egy hetre az anya kutyust elutotte egy kocsi az utolso unokakat adtuk oda , megszakadt az egesz nagyon szerettem a nagymama kutyat! szoval nalam nem a penzen meg a tundi bundi kiskutyakon mulik!
2010. nov. 2. 21:12
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha szeretted volna a ,,nagymama" kutyát akkor vigyázol rá, nem szaporítod fölöslegesen, és nem hagyod, hogy elüsse egy autó!!!

Neked még plüs kutyát se adnék! :-(

2010. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem akartam volna olyan kölyköt, amiről mindig az első kutyám jut majd eszembe.

Ha azt akarod, hogy egészséges kölyke legyen, akkor minimum vidd el szűrésre, és az a kutya is szűrt legyen, amelyikkel fedezik.

De akkor is azt mondom, hogy az "élet rendjét" jobb a tenyésztőkre bízni, akik azt tartják szem előtt, hogy a fajta jelleget minél inkább megtartsák a kutyáik, illetve makk egészségesek legyenek.

Hidd el, ha ez így működhetne, és nem azt mondaná mindenki, hogy de az ő kölykeiknek bizony jó helyük lesz, akkor nem lennének tele a fajtamentők és a menhelyek.

Csak ezt sajnos nem lehet az emberekkel megértetni :'(

2010. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!