Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan ember, aki magázza...

Van olyan ember, aki magázza a kutyáját?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:

heh xd ez vicces xd

maga jöjjön ide xd

2010. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emellett természetesen a teljes nevén szólítja, tehát csak csöppet arisztokrata.
2010. okt. 31. 01:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam, de csak viccből... "Lujza asszonyság, fáradjon ide", "Maga mit csinál már megint?!", "Hagyja békén a macskát!", és ilyenek. Csak viccből, egyébként Lucának hívják, tök normális vagyok és általában tegezem...:)
2010. okt. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A görényemet meg a macskámat is szoktam néha. :)
2010. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norczy ***** válasza:
néha szoktam én is poénból. Egyébként tegezőviszonyban vagyunk :D
2010. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam :) Kérem foglaljon helyet. Fáradjon be kérem az ajtóba. Meg ilyeneket szoktam neki mondani. Az a vicces, hogy érti :)
2010. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam néha xD Zsülien úrfi, fáradjon a konyhába, a vacsorája előkészítve! Sir, óhajt esetleg nem húzni (amikor tép a pórázon)? Vagy ha mérges vagyok, akkor a teljes nevén: Brandy von Limelight house "Zsülien"! xD
2010. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszon jót nevettem:D


Én nem magázom, de a szomszédom igen. 2 pulija van és mindig úgy köszön nekik, hogy Kezí Csókolom, meg hogy Viktória(így hívják az egyik kutyát, meg engem is:)), jöjjön ide!

2010. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!