Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitenél nekem yorki nevelésbe?

Segitenél nekem yorki nevelésbe?

Figyelt kérdés

Leirnátok rola minden fontosat?

barátom egyik nap hozzott haza egy yorkit és fogalmam sincs mit csináljak vele


2010. okt. 31. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

napi 1-2 etetés (mennyiségtől függ)

elég makacs mivel terrier és ezért is önfejű de ezért nem szabad bántani ha nagyon felidegesít is mert nagyn érzékeny lelkük van. Vidd sétálni és szeresd mert visszakapod:)

egy yorki gazda.

2010. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan úgy kell vele bánni,ahogy minden más kutyával.

Ha még kölyök,napi 3-4x kell neki adni enni.

Ha még nincsenek meg az oltásai,akkor amíg leviszed,keress tiszta területet neki,és figyelj,hogy ne nyaljon össze semmit.

Kiskorban elég gyakran kell őket levinni,2-3 óránként,később elég lesz naponta 3-4x.

e kövesd el azt a hibát,hogy óvod fűtől-fától,csak mert ő egy yorki. Nyugodtan sétálhat a saját lábán,nem kell hurcolni,hagy találkozzon,játszon kutyákkal,akár nála sokkal nagyobbakkal is,fontos a szocializáció,ha egy normális kutyát akarsz magad mellett tudni.

Tanítsd,játsz vele,foglalkozz vele sokat.

2010. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érzékeny a lelki világa így gyakran maszírozd meg a kis lelkét
2010. okt. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem plüsskutya. Ugyanolyan, mintha egy német juhászt vettél volna magad mellé, csak kevesebbet eszik és lényegesen kisebb, de a lényeg mindg ugyanaz.

Szobatisztaságra szoktatás, bentalvás (aminek nem vagyok híve, de egy ilyen apróság ne aludjon kint), napi 3x-4x jó minőségű, neki való táp, rengeteg odafigyelés, gyakori séta, szeretgetés, megfelelő nevelés (terriernek való), szocializáció, más kutyák rendszeres társasága.

Röviden ennyi.

2010. okt. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!