Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam pórázra? A...

Hogyan szoktassam pórázra? A hámot már megszokta, hogy rajta van.

Figyelt kérdés
A hámot megszokta, h rajta van, néha rágja egy picit, de el tudom terelni a figyelmét. A pórázt viszont., amint rácsatolom, rögtön a szájába veszi, és csak rágja, rágja, nem hajlandó kiengedni. Hogyan csináljam?
2010. okt. 31. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
bocs h kérdésre kérdés, de ha hám van rajta, hogy tudja rágni a pórázt? A hám a háta közepén van, mmint ott csatlakozik a póráz. sztem ha függőlegesen tartod a pórázt, úgy nem érheti el.
2010. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem elére hosszú a nyaka és tudja forgatni XD
2010. okt. 31. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
na ez így kellemetlen. én mondjuk mikor kicsi volt a kutyám, annyit tettem h függőlegesen tartottam kb a pórázt, és nem akarta rágni. valahogy talán motiválni kéne h előre menjen, ehhez sajnos nincs még ötletem. talán egy jó hosszú, egyen út, ahol kevés a megnéznivaló...
2010. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!