Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff vagy boxer? Melyik és...

Amstaff vagy boxer? Melyik és miért?

Figyelt kérdés
Van egy kaukázusi juhász kutyám(szuka) mellé szeretnék egy kant. Persze a szuka ivartalanítva van.melyik lenne a jobb választás: boxer vagy amstaff? tudom a staffhoz kemény nevelés kell.A kauhoz is , de nála sikerült , nagyon okos.Úgyhogy a kemény kezű gazda szerepében úgygondolom helytállok. Ha valakinek a kettő közül ilyen kutyája van , írhatna is róla egykét infót:) köszi.
2010. okt. 31. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

boxer tul nyalas lóg a nyála... fúj...

amstaff cuki szép édes...

2010. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
külsőre nekem is jobban tetszik az amstaff...de nemcsak ez a lényeg.
2010. okt. 31. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nekem amstaffom van és egy tündér! :)

Imádja az embereket és a kutyákat is. Nagyon gyorsan tanul, és egy igazi mókamester.

Amúgy a boxerhez is kemény kéz kell.


Van egyébként valami konkrét kérdésed is a fajtáról? Mert szívesen válaszolok. :)


Üdv: Fanni

2010. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen elég sok kérdésem lenne:) ha irok privibe megadod mondjuk az msn címed? és akkor ott bombáználak egykét kérdéssel:D
2010. okt. 31. 13:35
 5/10 A kérdező kommentje:
jajj most látom , neked nemlehet írni privit..
2010. okt. 31. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

balrog@velvet.hu

Ez az msn címem. Azért írom le ide, mert kettő van, és ezt már nem szoktam használni. :) De most be vagyok lépve.

2010. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is az am.staff.-ra voksolok :)

Nekünk ÖT van belőle :)

Imádnivaló,gyönyörű és okos kutyák!Bár a mieink közül van nagyon önfejű is! Rendkívül éberek,jó házőrzők,ugyanakkor játékosak,"bújósak"!

Szívesen válaszolok én is még kérdésedre,ha tudok!

2010. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sincs, nem is volt. Viszont a boxerhez itt találsz jó dolgokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__752782-ismere..

Remélem segít!

2010. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Boxer! Nekem is boxerem van, nagyszerű kutya (egyáltalán nem csorgatja a nyálát, még nyáron sem) én nem bántam meg, hogy ezt a fajtát választottam. Jófej, gyönyörű, jólfejlett izomzattal, robbanékony, házőrzőnek is remek (persze nem ugat feleslegesen), imád játszani, és sokat mozogni.
2010. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: LÁTTÁL TE MÁR BOXERT???!!!!


A boxer nem kimondottan nyálas kutya, éppen annyira nyáladzik mint más fajták! Az amstaff is szuper kutya és a boxer is. Én a boxerre szavazok, de szerintem mindegy melyik fajta mellett döntesz, mind a kettő szuper ;)

2010. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!