Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog még nőni? (kép lent)

Meddig fog még nőni? (kép lent)

Figyelt kérdés

Van egy 7 és fél hónapos Bolognese-em.Szaporítótól vettük 4 hónaposan.A szülei törzskönyvezettek,és az anya nyert 1-2 versenyt.Természetesen van törzskönyve,de az annál van,akitől vettük,mert azt +15.000-ért atta volna oda,de nekünk még nincs rá szükségünk,mert nem tervezzük sem a versenyeket,sem a szaporítást.De megeggyeztünk,hogy amikor kérjük odaadja.

Azóta a kutya nagyra nőtt,és már egy hónap után felmerült a gyanú,hogy átb*sztak.

Méretei:

Marmagasság: kb. 30-35 cmm

Súly: 8,3 Kg

Hossz: kb. 56 cm


Étvágya van,konkrétan amíg van előtte,addig eszik:(

Kérdésem: Ez valóban Bolognese,vagy mivel lehet keverve,és ha most 7 hónapos meddig nő még??


Képek:

[link]

[link]

[link]


Előre is köszönöm!


2010. okt. 31. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és félreértés ne essék,már semmi pénzért nem adnánk vissza a kutyát,mert imádjuk :)
2010. okt. 31. 15:22
 2/10 anonim válasza:
Addig nő még oroszlán nem lesz belőle...
2010. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem basztak át.Bár elég nagy példány :D.Gyönyörú kutya mellesleg! Nekem is Bischon Bolognese kutyám van..Bár ő 6 éves,és ennél picit kisebb...:D Nem tudom....De ne is adjátok vissza,nagyon szép.:)
2010. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha 7 hónapos és 30 cm akkor max 34 cm ha 35 cm akkor max 37 cm jah és szerintem nem basztak át mivel írod hogy van tk-ja csak akitől vettétek anál akkor miért vágtak volna át?!amugy szerintem nagyon szép kutyuska persze van a kisebb változata is meg a normál is aminek kb pont ekkorának kell lennie de persze ez függ attól hogy kan vagy szuka e?!mondjuk az utolso képen kicsit westies a feje de az biztos hogy ha még esetleg a tk-hamisitott is és a kutya keverék akkor is nagyon sok a bolognese benne kb 99%-a bolognese és 1 %-a westie.hát sokat már nem hiszem hogy nőne max 1-2 cm felfele vagy max 4 cm de azt nem hiszem mert így is elég nagy persze ez kérés hogy milyenek a felmenői vagyis a szülei,ük-ük nagy anyja stb....mert lehet hogy valamelyik őse nagyobb példány volt de ettől fogva még fajtatiszta kutya
2010. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyönyörű kutya!

Ha szeretitek mindegy hogy mekkorára nő, nem? :D

Lehet h nagyobb fajta mint a többi, de szerintem még 1-2 centit nő, aztán annyi :D

2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, és ha van tk-e szerinem nem vágtak át :)
2010. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vágtak át. :) Mindegyik kutyusból lehet kicsit nagyobb. :)

Édes pofa! :D

EGyébként a kutyák másfél éves korukig nőnek, de nem hiszem, hogy ő már sokat fog. :)

Szeresd! Ennyi a lényeg! :)

2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy átvágtak volna.


De még ha át is vágtak volna, akkor is megért volna 15.000 Ft-t ez a cukifalat! :)))

2010. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hány kiló volt amikor elhoztátok?
2010. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1:-_- nem 15 hanem 40 volt.

2:úgy 3-3.5 Kg

2010. nov. 3. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!