Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pesti kutyák mért nem...

A pesti kutyák mért nem vonyítanak?

Figyelt kérdés

És a vidéki egyáltalán mért szokott?

1 éve költöztem Pestre, és ez valahogy feltűnt :))


2010. okt. 31. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban rájuk szólnak a gazdáik - főleg a szomszédok miatt :) nekem ez meg a nagymamámnál tűnt fel vidéken, hogy ott a kutyák este tényleg vonyítanak... velem volt a saját városi kutyám, és ő meg csak fülelt, és nem értette az egészet, de szerencsére nem szállt be a kórusba... mondjuk az otthoni lakásunkból tuti, hogy feljelentenének, vagy minimum beszólnának a szomszédok, ha a házban a kutyák koncerteznének.
2010. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Minden kutya vonyít, bizonyos körülmények között. Csak falu helyen, sokan-tisztelet a kivételnek- magasról szarnak a kutya nevelésre, nem foglalkoznak vele, kutya ki van csapva az udvarra ,és ezzel kész. Nem csoda, hogy zajosabbak, mint azok a kutyák amelyekre oda figyelnek a gazdáik.
2010. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk ugatni szoktak azért... De most, h belegondlok, sosem hallottam még kutyát vonítani XD Mondjuk nem emlékszem, amikor falun aludtam, akkor hallottam-e.
2010. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt nem vonyítanak kutyák, még sosem hallottam


egy falusi

2010. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pesti kutyáknál nincs olyan erős területvédelmi késztetés szerintem, mert ott mindig mászkálás van a házban, csak a lakást tekinti saját területének, ezt szokta meg.


Na meg a gazdik is jobban rászólnak érte. Meg hát elve más a kapccsolat kutya és gazda között, sokkal inkább egymásra vannak utalva, hiszen teljesen együtt élnek nap mint nap összezárva.

2010. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ááh így már tisztább a dolog, köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 1. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!