Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy havanesenek elsőre hány...

Egy havanesenek elsőre hány kölyke lehet?

Figyelt kérdés
Az apa westie , meg egy barna kutya , de ez nem biztos ( a mienk kirágta a kerítést és átszökött :S) mert az nem ment be , de az a kutya kinnt volt az utcán párszor. Tegnap vették észre, hogy vemhes a kutya és holnap viszik állat orvoshoz ( nagyon kemény, vasárnap 2-től csak a túloldalon van állat orvos és ma sincs) , hogy megnézze a doki.
2010. nov. 1. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1 is, lehet 10 is. Az ultrahang megmutatja.
2010. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
ivartalanítsátok inkább. Nem kell több keverék kutya, hogy a menhelyen élje le az életét!!!
2010. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy ha a kan kutya egy keverék, ráadásul termetre is nagyobb, mint a Te kutyád, akkor az ellésbe is simán belepusztulhat.

Vidd el ivartalanítani, és akkor az esetleges kölyköket sem kell megszülnie. Ez a legésszerűbb, amit most tehetsz vele/érte.

2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet vemhesen is ivartalaníttatni, szerintem jobban járnátok, ha nem hozná világra azokat a kölyköket, és akkor az átszökéstől se kell továbbra félni.
2010. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekünk volt havanese-ünk és havanese volt az apa is és neki 3 kölyke született ebből egy elpusztult szülés közbe
2010. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem írtam le érthetően, bocs : A szomszédunké a szuka , aki vemhes !!! Nekünk wetienk van (kan)!! És van egy kutya az utcába, aki ki-be járkálhat , mert nincs megkötve, de kerítésük sincsen. (ez a másik , itt ahol lakok tele van ilyenekkel) A mi kutyánk a kan, átfágta magát a szukához. A kiskutyákat el fogjuk tudni ajándékozni, már 5-en mondták, hogy ha lesz kérnek, mert úgy is szerettek volna egy kutyát! Lesz helyük, és mi tavasszal akartuk ivartalanítani a kutyát!
2010. nov. 1. 10:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és igen, a mienk ( a westie) is nagyobb a havanesenel, és az a barna kutya is ( ami nem keverék , csak nem tudom, milyen fajta )
2010. nov. 1. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden szaporító azt mondja, hogy "lesz helyük a kicsiknek..."
2010. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha nagyobbak a kan kutyák, akkor a havanese-nek szinte biztosan gondja lesz szülés közben, és simán bele is halhat.

Vemhesen is lehet ivartalanítani. És gondoljatok bele, hogy mennyi menhelyes kutyus van, azok akik mondták, hogy kell nekik kiskutya, elhozhatnának onnan is.

2010. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ÁÁáááááááááá nem szaporító első alma a kuytájuknak , és az eddigi kutyájaik ivartalanítva voltak, de most nem volt rá pénzük -.- és utolsó : nekem mondhatod, nem fogok becsöngetni ( nem vagyunk olyan jó viszonyban) és elmagyarázni nekik. A MI KUTYÁNK KAN -.- ezt nem lehet meg érteni? Én is ivartalaníanám a kutyát de 13 vagyok és pénzem sincs !!... anyám meg azt hiszi fáhni fog neki ezért nem akarja!
2010. nov. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!