Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves a kutyám, eddig Acanát...

2éves a kutyám, eddig Acanát evett, de mostmár nem telik rá. Jó neki az olcsó tápok is, vagy keresek neki egy jó gazdit, aki megteheti, hogy drága táppal eteti?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne! Inkább maradjon nálad! :( Neki fontosabb vagy te mint, hogy mit kap enni. Nekünk sem tellik acanára, happy dog-ot kap, mégis boldog, kiegyensúlyozott kutya!
2010. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok a tápok is jók, amik csak feleannyiba kerülnek! Csak ne valami pedigree vagy teszkógazdaságos táp legyen!
2010. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pff..


Ne haragudj, de hogy juthat ilyesmi eszedbe? Egy 2 éves kutyát képes lennél azért lepasszolni, mert nem tudsz Acanát venni...Ha semmilyen kajára nem lenne pénzed, akkor még megérteném a kérdést, bár egy beagle-nek nem kell napi 2 kg kaja és nemcsak az Acana létezik.

Komolyan nem értem az embereket.

2010. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a beagle-t visszavonom, összekevertem egy másik kérdéssel, de a többi továbbra is érvényes.
2010. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
8000 Ft/15 kg áron már lehet kapni egész jó tápokat. Kísérletezd ki melyik a legjobb neki. A kutyának a legfontosabb, hogy a gazdája mellett lehessen, pláne ha a gazdája olyan lelkiismeretes és önzetlen, hogy komolyan elgondolkozik ezen :)
2010. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Lelkiismeretes és önzetlen...


Ez jó. Egy szerető gazdinak eszébe sem jut ilyesmi, mert kiskorától kezdve felelősséget vállal a kutyáért (ebbe beletartozik a kutya felnevelése, etetése, szükség esetén gyógyítása). Ezek után nem megoldás új gazdát keresni, ha már nem telik minőségi tápra... Ezer más alternatíva van.

2010. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sacuska ***** válasza:
0%
már elnézést de ennyire nem lehettek hülyék ott a maradék ingyen am meg a táptól csak elhízik meg kevesebb ideig és és ne adj neki minden nap egy háten egyszer haggy ki egy napot
2010. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért ne add oda a kutyád mert neki a legfontosabb hogy veled lehessen és nem az a lényeg milyen kaját kap enni ,persze ez is lényeg de az enyémnek nagyon ritkán(1 héten 2x) adok tápot nem prémium de ez nagyon is meg felel ha nem bolti csirkét hanem amit te nevelsz azt kapja és abból pl nyakat,májat,szívet,tüdőt,mell,comb és ezt meg főzve adjuk neki tésztával vagy rizzsel és lám csoda szép,életvidám kölyök kislány kutyusom van akinek a szőrzete se romlott meg hogy nem prémiumot kap enni és szinte csak húst kap meg 1 héten 1x tojást és nagyon szép kutyus de még csak most lesz 6 hónapos :D imádom nagyon és ő is engem .itt van egy kép róla: [link]
2010. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, eléggé böki már a csőrömet, hogy mindenki azzal villog, hogy milyen f*sza minőségű táppal eteti a kutyáját. Acana, Pro Plan, és társai.. szerintem nagyon fölösleges kidobni 10.000 Forintokat ilyen méregdrága tápokért.

Most le lehet szólni, de én Frakk kutyatáppal etetem a kutyámat, ami teljes mértékben teszkó gazdaságos vacaknak számít, de a kutyus mégis teljesen egészséges, semmi baja sincs és nem is volt kölyök kora óta, rendesen foglalkozok vele, kertben van de mégis naponta 2x sétálunk, kutyasuliba is járunk. Attól, hogy valakinek nincs kidobni való pénze a 10.000 forintos tápokra attól még az illető lehet jó ember, és a kutya is lehet egészséges. Mert a kutyának nem az a lényeg, hogy milyen szupertápot kap, hanem hogy minél többet lehessen a gazdájával.

Mert mit ér az, ha a kutyának minden nap oda van dobva a méregdrága táp, de közben a gazda le se sz*rja azt a szerencsétlen állatot?!

2010. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!