Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweller bolond?

A rottweller bolond?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Erős kezű gazda kell hozzá és nem árt a kutyaiskola se.
2010. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

Igen,nagyon, ha réjön az 5 perc, képes rátámadni a gazdira is.

A legutálatosabb kutya...

2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nemigaz!

kedves utolsó, sz*rt s értesz hozzájuk, eztis biztos valami hiradóbol szedted!

Minden kutya nevelhető és csak a gazdájátol függ, hogy milyen lesz!

Nekem 10évig volt rottim, okos szép, szófogadó szerető kutya volt, sok simerősöm tart rottit, egyikkel sincs ilyen baj.


És rottweiler-nek irják.

Ennyi erővel minden kutyára rájön az 5perc

2010. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, csak jó, erős kezű gazda kell hozzá. Egyik kutya sem bolond!
2010. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az elöttem iróval kell egyet értenem minden csak nevelés kérdése ha szereti és gondozza a gazda akkor egy kezesbárány kutya. De ha verik rosszul bánnak vele akkor fél az embertől az átéltek után támad. Nincs olyan hogy fajtától függően jó kutya v rossz kutya minden csak nevelés kérdése. Ezen kívül nagyon okos kutya bár nagyon makacs is tud lenni.
2010. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igazad van, nevelés kérdése.
2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a világ egyik legokosabb kutyája,szuper inteligensek,okosak,és nagyon szeretik a családon belüli tagokat. Viszont a házba nem enged be idegent. Az én rotim már 8. éves,és semmi bajom vele.
2010. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A rottweiler "barátságos, békés alaptermészetű, jó idegzetű, hűséges, engedelmes, kitűnően tanítható."(egyes leírások szerint).


Erős, magabiztos, határozott gazda kell hozzá. Nagyon erős nevelés kell hozzá. Nyilván nem az a kutya akit imádnak a gyerekek és viszont, mert a rottweiler tipikus örző-védő és nem azért tartják hogy simogassák.


Az egyik barátomnak is van és már többször jártunk nála és a kutya soha senkit nem bántott, mert tudja mi a dolga meg hogy hol a helye.

2010. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha a gazdája az,akkor a kutya is...
2010. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!