Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás, kérhetnék egy...

Ivartalanítás, kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el dolgozni, megkaptam az első fizetésemet és szeretném a kutyusomat ivartalaníttatni.

A városunkban csak 2 állatorvos van, és habár az egyik a kutyám orvosa szeretnék más orvosokról és árakról is hallani.

Ő mondott egy árat nekem, de szeretnék tőletek segítséget kérni, méghozzá abban,hogy ti, akiknek ivartalanított kutyája van, mennyibe került a műtét és a kezelés. Szeretnék tisztán látni, hogy mi a reális és mi a sok...

Esetleg ajánlhatnátok is állatorvost Fejér megyében,aki végez ilyen beavatkozást, és légyszi árat is írjatok.

Nem ragaszkodom ebből a szempontból az állatorvosunkhoz, szívesen vinném a kutyámat Fejér megyén belül akár hova.

Néztem a székesfehérvári állatkórház oldalát, de nem találtam árjegyzéket, a tatabányain szintén nem.

Tehát várom a tippeket, javaslatokat!=)

Ezen kívül a műtét utáni dolgokról is írhatnátok, hogy mit hogyan kell csinálni, mennyire kell figyelni a kutyára, gyógyulási idő...Amit érdemes tudni arra kíváncsi lennék=)

A kutyám egyébként egy 3 éves, 25-30kg-os szuka, labrador-Rottweiler keverék valószínűleg=)

Köszi előre is!


2010. nov. 2. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a kan kutyám ivartalanították.20 kg volt akkor és 25 ezerért csinálták meg.A szuka kutyáké drágább úgy tudom.Igaz, hogy kanoknak nem olyan nagy beavatkozás, mint a szukáké, de az enyémet nem viselte meg.Már aznap jókedve volt, másnapra meg mintha semmi nem is történt volna.Egyedül a gallér idegesítette.
2010. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az állatkórházban most volt pont akció októberben, tavasszal lesz a következő.

Az akciós árakat tudom nagyjából.

Ugye a tied közepes testűnek számít, az kb 14e, ha jól emlékszek.

Plusz hozzá jönnek a fájdalomcsillapítók meg a gallér meg ilyenek.

De mondom, ez akciós ár, úgyhogy novembertől ennél drágább valamennyivel.

Amúgy én nagyon ajánlom az állatkórházat, mostanában "sajnos" sokat járunk oda, és mindenki nagyon kedves, nagyon törődnek az állatokkal!

2010. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi most megyünk pénteken, már teljesen kivagyok az idegeskedéstől.:)

Itt most akció van, úgyhogy 19.500 forintba fog kerülni. Egyébként szintén szuka,és 20-23 kg körül van.

Ha nem lenne akció, akkor 25ezer forint lenne az ára.

Nekünk így előre annyit mondott a doki, hogy altatás után ott fel is ébresztik, hogy nehogy gond legyen. Kap egy divatos kis gallért, és 5-6 napig szigorú lakásnyugalom van.

Egyébként [link]

Szemezgess, hátha van a környéketeken ilyen orvos,és ez még olcsóbb is.

2010. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Köszi a linket az utolsó válaszolónak, ez nagyon jó, még nem futok ki az időből=)

Holnap fel is hívok 1 dokit, hogy van e időpontja mostanában, ha nincs,akkor hívom a többit.

Nagyon köszönöm!!!

2010. nov. 2. 14:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Én most akarom az enyémet, így csak egy linkkel szolgálhatok, de remélem segítek vele.

Alul vannak az árak, a szuka 20-25 kg-ig most 13,500ft. Nézd meg, hátha van a megyédből is orvos.

[link]

2010. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hopp, bocsi. Most nézem már linkelték az oldalt.

Mégegyszer bocsi. :)

2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A székesfehérvári állatkórházban 22 ezer Ft-ot mondtak a 25 kg-os kutyusom ivartalanítására...az kb reális ár nem?

Ebben az árban általában mi van benne? Az altatás és az ivartalanítás és az egész műtétes ellátás és még mi? A varratszedés?Vagy azért külön kell majd fizetni?

2010. nov. 9. 10:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Az reális. Mi 21et fizettünk 4 éve a labradorunk ivartalanításáért. Az árban az altatás, a műtét és az ébredésig majd elvitelig történő ellátás volt benne. Mostanában felszívódó varratot használnak, így varratszedésre sem kell mennetek. Mi voltunk, de nem kértek érte pénzt.
2010. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is reálisnak gondoltam, és nagyon szimpatikus volt a doktornő is. Én is hallottam,hogy már a felszívódó varratot alkalmazzák.
2010. nov. 9. 10:50
 10/19 anonim ***** válasza:

az ára reális.

fontos , hogy a doki is szimpatikus legyen, mert a bizalom akkor nagyobb :)

lényeg, hogy ne légy ideges, és a kutya a műtét után nyugodt körülmények között pihenjen.

2-3 nap múlva már sokkal könnyebben mozog.

2 hét után már nem is látszik rajta .

a vágás kb 2 hónap mulva már nem is látszik.

2010. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!