Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? (kérdésed túl...

Szerintetek? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A kislány kutyám most 2010 november 18.-án lesz 6 hónapos és most pontosan le mértem és 36 cm marmagasságú és 11 kilogramm.meddig fog még nőni és mikor éri el a végleges méretét?mekkora lesz szerintetek?a válaszokat köszönöm szépen előre is :D kép róla: [link] ha kell rakok még többet is fel :D
2010. nov. 2. 13:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
itt van mégegy kép róla mikor ül: [link]
2010. nov. 2. 13:06
 2/13 anonim ***** válasza:

jaaaj de zabálnivaló kutyus.... :P:P

nem tudom, sztem még kétszerekkora biztos lesz, attól függ milyen fajta...

2010. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a standardját
2010. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan mintha golden retriver is lenne benne, de mivel kunkori a farka, csak keverék.
2010. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsó: szerintem ez egy keverék kutya, aki amúgy nagyon tüneményes! ^^ Általában a közepes termetű kutyusok 1 éves 10 hónapos korukig nőnek. Szerintem 45 cm alatt lesz a marmagassága, nagyjából spániel méretűre számíthatsz :)
2010. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja, sry a 3. válaszolónak szólt :)
2010. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlag goldennél kicsit kisebbre számíthatsz. Olyan border collie alkat. 50 centi körüli marmagasság és kb 16-20 kiló.
2010. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hát a standartját nehéz lenne meg nézni mivel nem fajtatiszta kutya. angol cocker spániel-spicc keverék kislány .lablador nincs benne az tuti :D hát én is kb 45-50 cm marmagasságra tipeltem de azért gondoltam meg kérdem mert elég nagyok a mancsai is a méretéhez képpest :)ha ez segit 160 cm vagyok ő meg térd alatt van kb 2-4 cm rel.akitől kaptam azt mondta kb yorki méret de a yorkinál a normálnál 3 x nagyobb :S
2010. nov. 2. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha spániel spicc keverék akkor nem értem h volt pofája azt mondani h yorkie méret lesz...
2010. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
itt van mégegy kép ahogy fekszik,kissé ducinak tűnik ha fekszik de szerintem nem az jah és bocsánat nem 36 cm hanem 39 cm csak össze téveszetettem a másik kutyusommal bocsánat :Sspániel méret most.kép: [link]
2010. nov. 2. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!