Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyámon?

Mi lehet ez a kutyámon?

Figyelt kérdés
olyan mint egy dudor,hasonlit egy sebre.Azt hittem elöször,hogy egy kullancs,de közelebbröl megnézve száraz és megfehéredett valami van ott neki.A nyakánál van,ugyhogy harapdálni nem tudja. Nagyon aggodok érte,meg is mutatnám egy állatorvosnak,de ha esetleg valaki tudja mi lehet és mitöl van ez?Lehet szemölcs???Feltétlenül kell az orvos?Nemrég volt benne egy kullancs a nyakánál,azt kiszedtük.Lehet attol van?
2010. nov. 2. 13:50
 1/8 kanna11 válasza:
Valószínű, hogy a kullancs miatt van, múltkor én is kiszedtem a cicámból egyet és utána volt ott egy pukli, de elmúlt. Szerintem várjál még egy pár napot el kell múlnia. Egyébként használsz valamit kullancs ellen?
2010. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet h a kullancstól van, de az is lehet h daganat...ha 1-2 napon belül nem múlik el akkor állatorvos!
2010. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az lehet a kullancstol.

az en kutyusomnak is szokott lenni az olyan seben valai es láccik h lyukas volt.

2010. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nyáron kapott oltást kullancs ellen,de használtam a cseppeket is ami kullancs és bolha ellen van,meg van rajta nyakörv,szintén kullancs és bolha ellen. Várok pár napot és ha nem mulik el,viszem a dokihoz.Azért nagyon remélem,hogy nem komoly.Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 14:20
 5/8 anonim válasza:

az én kutyámnak a füle tövébe volt ilyesmi kis szemölcs, ki kellett neki vágni, (de van amelyik krémtől is szépen leszárad)

nekem az orvos azt mondta, hogy öreg kutyáknál szokott ez kijönni, de az enyém akkor még csak 1 éves volt

2010. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenképp vidd el állatorvoshoz, az egyik ismerősömnek is volt ilyen a kutyájának a nyakánál kaptak hozzá valami kenőcsöt. és remélem meggyógyul:)
2010. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, most off-olni fogok, de úgy érzem, muszály lesz ezt leírnom.


Az én kutyám egy nagytestű kutya, fajtából eredően, mivel ugye ő egy kan Kuvasz.


A megelőzés nagyon fontos, az enyémen Frontline Combo van, van rajta nyakörv (bár azt mondják ez ér a legkevesebbet) és Skudo ultrahangos riasztó.


Szerezz be egy ultrahangosat, vagy még valamit a nyakörv mellé, mert a nyakörv szinte semmit sem ér!

2010. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

(előző voltam)

2010. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!