Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény, tapasztalat a...

Vélemény, tapasztalat a Mythical Silver Heart kennellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Esetleg vett már valaki tőlük kutyát,mit hallottak róla?

Kislányomnak shar-peit szeretnék venni.A honlapot átnézve megbízható,jó helynek tűnik.


2010. nov. 2. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Először is, ha kutyát veszel, akkor nem csak a kislányodnak veszed,hanem az egész családnak! A család összes tagjának foglalkozni kell vele,nem csak a lányodnak.Kutya az falkatag,tehát mindenkié.

Tisztában vagy vele,hogy a shar pei megkurtítja majd a pénztárcádat?Problémás kutyák,ami a bőrüket illeti.

2010. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem vettem tőlük kutyát, de leírom a véleményem.


A honlapjuk elég igénytelen, de szerencsére nem ez határozza meg egy tenyésztő hozzáértését. A Qi Ming Xing kennelből származó kutyáik orosz vérvonalúak, kitűnő, gyönyörű kutyák. Járnak kiállításokra, ahol szép eredményeket érnek el. De! Az igazi tenyésztő nem a kiállítási eredmények, ilyen-olyan címek miatt lesz jó tenyésztő, hanem a lelkiismeretessége, hozzáértése, szaktudása miatt. Nekem furcsa, hogy ilyen sűrűn van náluk alom, a kölykök nem kerülnek túl sokba, de nekem úgy tűnik, mintha boldog-boldogtalan vehetne tőlük kutyát, tehát nem csak leellenőrizhető, leinformálható gazdának adnak el kutyát. A tenyésztés nem arról szól, hogy találomra összerakok két jó küllemű kutyát, hanem ennél jóval többről.


Kétségtelenül, nagyon szépek mind a szülők, mind a kölykök. Vedd fel velük a kapcsolatot, kérdezz rá, hogy a szülők "plasztikai" beavatkozástól mentesek-e, vannak-e szűrve örökletes betegségekre, törzskönyvezettek-e a kölykök, nem csak egy választható opció extra költségekkel? Továbbá írnak-e szerződést és vállalnak-e garanciát a kölykökre életük végéig!, mert sok örökletes betegség csak később jelentkezik. Ha ezekre igen a válasz, nyugodt szívvel vehetsz tőlük kiskutyát. :)

2010. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megkérdeztem,tk-s chipes kiskutyákat adnak el(nem plussz pénz).feltétel hogy folyamatosan tudják tartani a kapcsolatot a gazdikkal.szűrve vannak a kutyák,szép eredményekkel.Hozzáállás nagyon pozitív,mindenben segítő készek,részletesen mindent leírnak,szerintem nem azok a tukmáljuk rá akárkire a kutyánkat emberek.
2010. nov. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!