Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötöttek már beléd, amikor...

Kötöttek már beléd, amikor egy nagyobb "ijesztő külsejű" kutyával voltál?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor senki nem mer?
2010. nov. 3. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnap is feltetted már ezt a kérdést, nem?
2010. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem. :)

Nem tudtam, hogy tegnap is tettek fel ilyen kérdést. De akkor megkeresem.

2010. nov. 3. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Belém még sosem, pedig nem olyan nagy és ijesztő. És lány vagyok, és éltem a szigony utcában 2 évig, ami Budapest egyik legkeményebb környéke.


Mondjuk pont a kutya miatt meg kötöttek már belém, hogy miért nincs rajta szájkosár, és társai.


Ja és ő egy angol bulldog.

2010. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, ez tök jó :)

Az én kutyám beagle, és hát nem túl ijesztő... Így ugyanúgy félek a sötét parkon keresztülmenni vele, mint egyedül. De bátrabb lennék, ha egy nagy kutya lenne velem.

2010. nov. 3. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Belém igen, kötöttek már. Igaz nem "ijesztő külsejű" a kutyám, mert egy barátságos skót juhászkutya (tk-s, kiállítási kutya), de szóltak, hogy ne merjem többet közterületre hozni, mert nagyon megjárom. Ez az eset egy kis faluban történt kb. 2,5 hete, ahol lakom, Veszprém-megyében. Azt mondták fenyegetően, hogyan képzelem, hogy kutyával közterületre, emberek közé ki merek jönni. A kutya nem a közterületekre való. Pedig a szabályokat betartva sétáltattam mindig. Én meg azt a bunkó parasztot feljelentettem, most várom a végeredményt, visszajelzést a hatóságok felől. De ha mondjuk egy dán doggal, vagy egy ír farkaskutyával, vagy egy rotival sétáltam volna, szerintem akkor meglincseltek volna.

Sajnálatos dolog, hogy ez az ország még mindig itt tart.

Így teljesen ellehetetlenítik a felelős kutyatartók tevékenységét ebben az országban.

2010. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, belém is kötöttek, de nem volt komoly..

Budapesten lakom, van egy 2 éves kan boxerem, kifejezetten nagyobb termetű, mint társai, tk-s, kiállításos szintén. Minden nap a park felé szoktunk sétálni, kutyafuttatóba stb.

Múltkor is a parkba tartottunk szokásos sétánkat-gyakorlásunkat eltervezve, póráz nélkül sétáltattam (tudom, hogy nem szabad) amint észrevettem hogy közeledik egy néni azonnal odahívtam magamhoz, pórázra vettem. Két perc múlva elért minket a néni, és elkezdett velem üvöltözni, hogy hogyan képzelem hogy póráz nélkül volt egy ilyen ráncos orrú fenevad az utcán! Mondtam neki, hogy a ráncos orr a boxer tulajdonsága, nekem ez tetszik, ehhez neki semmi köze. A póráz nélküli sétáltatásért elnézést kértem, de hozzá tettem, hogy csak miatta vettem pórázra. És mikor már normálisnak tűnt a helyzet, na akkor nagyon durva történt. Elindult a néni, hátrafordult és belerúgott a kutyám oldalába kétszer. Na hát kitört a botrány. Én szépen beballagtam a rendőrségre, mert a kutyám oldalán ott maradt a nő cipőnyoma, a nyanyát megbüntették. :)

2010. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen büntetést kapott a nyanya?Pénzbírságot?Kutyusnak lett valami baja? Nyanyák arról híresek,hogy mindenbe belekötnek,unatkoznak,nincs ki szóba álljon velük,még annak is örülnek,ha veszekednek.

Minap láttam egy pitbull gazdát,akin nem volt póráz és jó méterekkel a gazda előtt haladt.Na az ilyet nem szeretem,nagyzolnak,hogy én vok akeménylegény,közben meg a kutyájuk nélkül kisegerek. Ezt a fajtát kötelező szájkosárral sétáltatni.nem csoda,ha még biztosításs e köthető a pitbullokra.

2010. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző

Igen a legtöbb pitbull gazda ilyen.és ált-ban fiúk:-) Én kutyám megugatta az ő pitbullját,mert nem tetszett neki,van ilyen,nekünk se tetszhet mindenki. erre a srác mondja: utálom az ilyen kutyákat,mindjárt ráuszítom az enyémet...Na hát akkor azt hiszem vér folyt volna, na nem a kutyák részéről,hanem a srácból.

2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És a boxered csak bámult tétlenül hogy őt most felrúgják? oO Jézusom... Na mind1 végülis mindenknek más az izlése....

Általában a nagyobb kutyáknak nem mernek beszólni, vagy ha igen akkor is félelemből. A kisebb kutyásoknak mernek csak pattogni sajna.

2010. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!