Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak nem túl...

Adhatok a kutyámnak nem túl friss ételeket?

Figyelt kérdés
Pl. túrót, gombát. Nem romlottak, de nem épp frissek.
2010. nov. 3. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem romlottak, akkor adhatsz. Ne várd meg amíg megromolnak!
2010. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túrót, gombát??? A kutya ragadozó ergó HÚST eszik. Ez olyan, mintha neked meszet kellene enned.

Az én kutyám kitúrja a zöldséget a kajából, és ott hagyja.

2010. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nemcsak húst kell vagy lehet nekik adni. Ha csak húst kapna egész életében, szép kis hiánybetegségei lennének. Attól még, hogy a kutyád nem eszi meg a zöldséget, még igenis kell a kutyáknak.
2010. nov. 3. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en Rottweilerem imadja a sajtot es zoldseget, de krumplit kutyanak adni nem szabad.
2010. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Adhatsz neki. És egyetértek a kérdezővel, a kutyának nem csak hús kell! Nekem pl. folyamatosan eszi a növények leveleit.
2010. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy, mint magadnak.
2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,adhatsz neki, nálunk minden olyan kaját megeszik, amit már mi nem biztos hogy megennénk, de ő még megeheti, mert nem romlott. De romlottat már semmiképpen sem adnánk neki. Egyébként az én kutyám (dobermann) imádja a túrót, sajtot, tejfölt, minden tejterméket. Orijen 6hal-at eszik, de mindig kap utána valami fincsit is, zöldséget, gombát, husit, konzervet stb. Tévhit hogy a kutyáknak krumplit nem lehet adni. Köztudott, hogy semmi baja nem lesz tőle, csak tápanyagot nem nyer belőle. Csak "átmegy" rajta és kész. Az én kutyám megeszi a krumplit is, ha néha kap. Nem válogatom ki a maradékból a krumplit csak azért mert nem kap belőle tápanyagot. Egye csak meg.:)
2010. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!