Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a csivava kennelekről?

Figyelt kérdés

DI CARLO chiuaua kennel

mecseki apróka

four season


2010. nov. 3. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első semmi esetre sem, echte szaporító. A második nálam az elmegy kategória, a harmadik a Four Seasons viszont tetszik, én biztosan azt választanám.
2010. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az első szaporító! Korábban mopszokkal foglalkozott és láttam egy képet a mopszjáról,kicsi ketrecben volt tartva, a körmei le voltak törve és hiányzott is nem egy! látszott a helye. Volt is róla képem..Ha megtallálom fölteszem.
2010. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Íme a kép DiCarlo "kennel"


[link]

2010. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a DICARLO csak szaporító? Pedig tetszettek a csivavái, de a mopsz tényleg rossz állapotban volt. Ha esetleg tudtok ajánlani más jó kennelt szivesen megnézném!
2010. nov. 4. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kennelt nézd meg:

[link]


Őket ismerem, gyakran találkozunk kiállításokon.

2010. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a Top Of The Hunterberget és a Four Seasonst merem neked ajánlani. A többi csak mocskos szaporító.
2010. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó.Annyit értesz a kutyákhoz mint ló az ugatáshoz!!!!!!!!!Ahol van kiállitási eredmény,tenyésszemle,törzskönyv az nem szaporitó..A honlapok mindent elárulnak,ahol minden fontos irat fennt van a kutyákról ott nincs mit titkolni,aki meg nem tesz ki semmit ott kezdődik a probléma..A hunterbergnél jobb is van,,ott már a minőség rovárása folyik a tenyésztés!.van egy rakás kutyája..A di carlo az ecte szaporitó,rádásul tipustalan csivavákkal.Nekem ennyi lenne a véleményem..
2010. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!