Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyámat...

Hogyan győzzem meg anyámat hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés
Tudni illik, én szeretnék egy kutyát és apám már beleegyezett meg bátyámat is sikerült rábírni, de anyám hajthatatlan. Pedig kertes házban lakunk és tisztában vagyok a felelősséggel és ezt ő is tudja. Van valakinek ötlete?
2010. nov. 3. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, miért.

Lehet, hogy fél a kutyáktól.

Lehet, hogy régen volt egy kutyája, akit nagyon szeretett, de elveszítette (anyu gyerekkori kutyáját megmérgezték, nem tudta pótolni más háziállat a hiányát mai napig, pedig már elmúlt 50 éves).

Lehet, hogy allergiás.

Lehet, hogy fél, hogy rámarad a gondozás, mert megunod.

2010. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

A

--- Anyu, szeretnék egy óriáskígyót a kertbe!

Majd megállapodtok a kompromisszumos kutyában.


B

--- Anyu, varacskosdisznónak vagy kutyának örülnél jobban?

2010. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Segíts be a házimunkában, mondás nélkül takaríts ki a szobádban, ügyelj a jegyeidre, ha van állatod, akkor gondozd rendesen, stb, vegye észre, hogy van benned felelősségérzet. Egy kis időre hanyagold a kutya-témát, és egy nyugis szituban kérdezz rá, hogy miért nem szeretné. Így talán könnyebb megoldást találni, vagy kompromisszumot kötni.;)
2010. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van rá pénz? nekem apám a mindig mindent megengedős típus, meg megveszzük meg stb anyám meg a haját tépi, hogy ilyen nincs, hogy nem fogja fel, hogy mennyi pénzünk van.
2010. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
54%

Ez egyszerű. Mond meg neki, hogy így alakul ki benned a gondoskodás, a felelősség érzeted. Ami nem hazugság, ez így van. Ha nincs kisállatkám, gondatlan szülőleszek és ez a te lelkeden fog száradni anya!

Erre egyből meg fogja engedni!

2010. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha én ezt mondanám engem anyám kiröhögne.
2010. nov. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
LÁZADJ !
2010. nov. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amint már előttem irták..tanulj szorgalmasan , segits sokat a házimunkában , a saját szobádba is legyen szép rend...ha anyukád látja az igyekezetet , biztos rkicsit engedékenyebb lesz...

vagy.:

7 hét...és itt a Karácsony...mond meg..hogy szeretnél egy meghitt , szép karácsonyt..de számodra ez csak úgy lenne tökéletes..ha kaphatnál egy négylábú játszótárst...


vagy:

eggyezzetek meg...hogy anyukád lássa , hogy Te komolyan gondolod...vegyél egy nagyon nagyon kényes növényt..és állapodjatok meg..hogyha még pl. dec. 20ra is ugyan olyan szép marad , megkaphatod a kutyust...



[Én kb. 4 ÉVIG könyörögtem , mert mi társasházban lakunk , és nekem kell sétáltatni , reggel délbe este...,és félt apum hogy nem fogom..elkezdtem nagyonagyon igyekezni a suliba , sokat segiteni , és kitartóan könyörögni..ugyan sokáig tartott , de Karácsonyra 90% h megkapom a kutyosom ]



Hááát , remélem tudtam valamit segíteni...

2010. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
A felelősség kialakulása ettől hülyeség, mert számtalan ember van, akinek hiába van háziállata, nem törődik vele rendesen...
2010. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 diagnostic ***** válasza:

Írhatnál egy kicsit többet,hogy jobban átlássuk a helyzetet.Láttatlanban,minden info nélkül nehéz hasznos választ adni.

Pl mekkora az udvar,milyen kutyát szeretnél, mennyi idős vagy,mennyit foglalkoznál vele,mik a céljaid,ilyesmik.


Egyébként amit a többiek írtak,nagyjából azokat lehet tenni. Otthon sokat segíteni,jó jegyeket vinni,stb.

Mi az indoka anyudnak?Túl drága?Szétszedi a kertet? Miért nem szeretné?

2010. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!