Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek nem kamu...

Ez szerintetek nem kamu hírdetés? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 5. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu?
2010. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon korrekt hirdetés. És az ár is korrekt. Szerintem nyugodtan hívd fel, ha szeretnél egy yorkshire terriert.
2010. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Korrekt, bár én elvből nem vennék olyan helyről ahol csak opció a törzskönyv. Ezen kívül nincs vele bajom...
2010. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen, mindjárt felhívom :)
2010. nov. 5. 10:11
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Szaporítótól NE vásárolj ! Mi az, hogy csak akkor féregtelenítik a kutyát 3x ha a törzskönyvet is kéri a gazdi?

Legalábbis nekem ez jön le a hirdetésből. Mindnek automatikusan járnia kellene szó nélkül. Ezek nem extrák!!

Ha mindenképp yorkie-t akarsz venni keress egy normális tenyésztőt !!

2010. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kisnita ***** válasza:
Nem kamu hirdetés, de arra számíts hogy törzskönyv nélkül adja 60-ért törzskönyvvel legalább 15-tel drágábban mert annyiba kerül az alombejelentő meg a törzskönyv, de az is lehet hogy tesz még rá valamennyit. Úgyhogy törzskönyvvel minimum 75 ezer, de akkor már ha törzskönyveset akarsz inkább vegyél normális tenyésztőtől aki szűret is.
2010. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kisnita ***** válasza:

10:12-nek!

Első oltással, 3x féregtelenítve (ha a gazdi kéri törzskönyvvel,) adásvételi szerződéssel, egészségügyi garanciával adjuk haza a "babákat"

A lefoglalózott kölyköket a gazdi jelöltek időközben is látogathatják.


Csak a törzskönyv "extra" 1x oltva és 3x féreg hajtva alapból vannak szerintem.

2010. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bár most jobban megnézve az 1 oltás is kevés. Én 2 oltással hoztam el a kiskutyámat. És nem opció volt a tk. hanem "tartozék" - mint a kórházban az anyakönyvi kivonat.

Én innen nem vennék.

2010. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-csak a törzskönyvre vonatkozik, hogy kérni lehet, a féreghajtót egyértelműen megkapja

-a törzskönyv kiváltása 6.000 forint, ennyivel kell számolni

-számold ki, hogy karácsonyra a kutyák bőven 10 hetesek lesznek, ez nekem nagyon szimpatikus, hogy nem 6-7 hetesen adja ki őket


Én nem találok kivetnivalót a hirdetésben, max annyi -ha mindenképp hibát keresünk- hogy jobban tenné, ha minden kutyához automatikusan adná a törzskönyvét.

De valljuk meg, nem sok helyen vállalnak eü. garanciát, és kötnek szerződést a kölykökre.

Én még mindig ajánlom:)

2010. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak mi van annak a hátterében, h nem ad mindegyikhez tk-et?

Ahhoz h tk-e legyen egy alomban egy kölyöknek még a fedeztetésnél kell lenni fedeztetési jegynek - azon kívül természetesen h mindkét szülő tk-es. Majd alombejelentő a születést követő 10. napig. Tehát akkor még nem lehet tudni melyikhez kérnének tk-et és melyikhez nem. Így az egész alom megkapja. Ha a tenyésztő kifizette akkor miért érdeke nem odaadni valamelyik tk-et? És akkor az nála marad? Megsemmisíti vagy mi lesz vele?

Számomra az ilyen tk. nélkül vagy azzal ügyek sántítanak.


Vagy egy másik verzió: nem is tudna tk-et adni, de odaírja h opció lehet, mert úgyis tudja, ha azt mondja 30 ezerrel több tk-vel akkor azt úgyse kéri senkise.

2010. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!