Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust szeretnék de anyukám...

Daci2010 kérdése:

Kutyust szeretnék de anyukám nem akarja mittegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz kutyusod.....én is meddig nyüstöltem a szüleimet, kb 10 évig...de már beletörődtem, majd talán egyszer...
2010. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Majd talán, ha idősebb leszel. Biztos megvan az oka, hogy anyukád nem szeretné. Gondolj csak bele, neki kell venni a tápot, fizetni az orvost, játékokat venni, finanszírozni a kutyakozmetikát, és még ezer más dolgot. Nem olyan egyszerű egy kiskutyával. Én majdnem 20 éves voltam, amikor kaptam egyet, mert akkor már úgy éreztem, hogy megértem rá.
2010. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van.Mert egy kutya 15-18 évre szól.

Nem plüss,hogy otthon hagyhatod,ha méltóztatsz elmenni nyaralni,vagy pár év múlva randira.

2010. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 23 éves koromban lett kutyám, amikor már dolgoztam, és fel tudtam vállalni az ezzel járó kiadásokat. És ez nem kevés pénz.

Ha anyukád azt mondja, hogy nem, akkor kénytelen leszel elfogadni.

Ha a pénz nem akadály (évi 50-100 ezer forinttal számolj!) akkor már csak rajtad áll, hogy meggyőzd őket, hogy van benned elég felelősségtudat.

De gondold át, hogy minden nap (igen, hétvégén is, és a téli, és nyári szünetben is...) fel kell kelni, hóban, sárban, hidegben, melegben. És nem 2 percre kell a kutyát levinni sétálni naponta 3-4 alkalommal.

Nem olyan sétagalopp, mint azt gondolnád.

Milyen fajtájú kutyust szeretnél?

2010. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon nagy felelősség a kutya tartása és anyukád ezt jól tudja.

De elhiszem, hogy szeretnél. Próbálj meg utána nézni nincs-e olyan egyedül álló (néni, bácsi) a környékeden, akinek besegítenél a kutyasétáltatásba és akkor egy kicsit dajkálhatnád azt a kutyát.

Vagy, van néhány olyan menhely (nem sintértelep-menhely)ahol fogadnak önkénteseket és ott is kutyázhatsz.

Bár van egy korhatár ami alatt nem lehet.

Aztán, majd később lesz kutyád.

2010. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálnuk is ez helyzet. De én 2011 nyarán akarok kutyás melot menhelyen fajtamentőkné ldolgozni vagy akinek kell sétáltatom tanitom kutyáját akkor ha 1 fiú és lány kutyus van házkörül akkor 1 kölyköt kapsz vigyázásért menhelyeken hozzád ragaszkodo kutya a tied lesz.Én labrador golden retriever és beagle fan vagyokNekem is ez bajom de én 18 évesen kapok kutyát amikro nővérem kisfia 5 éves lesz előbb nem pedig sok sikertelen kutyát szereztem visszamondások hátán,
2010. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!