Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meik a legértelmesebb kutya...

Meik a legértelmesebb kutya fajta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Border collie
2010. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértenék Liluval, ha hozzátette volna, hogy "az egyik legértelmesebb." (És mennyivel lenne nehezebb, ha a meik-et úgy írnád, hogy melyik?)
2010. nov. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen,ez így igaz;az egyik:)

Pásztor-és juhászkutyák különösen értelmes jószágok,én személy szerint erdélyi kopós vagyok-és sokszor azt hiszem,a kopónak párja nincsen:D+Törpe pincser még,ami eszméletlenül intelligens kis jószág.

2010. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ilyet nem lehet kinyilvánítani,hogy ez és ez a legértelmesebb.Mivel egy vakvezetőt nem hasonlíthatsz egy szánhúzóhoz vagy egy terelőhöz! Maga nemében mind lehet legértelmesebb akkor:D

(Viszont személyes kedvenc a trikolor collie:) )

2010. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazatok van, mert az ember (mi kutyatartók) mindig az elvárásainknak megfelelően soroljuk be a kutyákat értelmesnek, vagy kevésbé értelmesnek. Egy vízi-mentő nyilvánvalóan annak a gazdának a legértelmesebb fajta, aki embert ment ki a vízből, de annak nem lesz okos kutya, aki nyomkövetésre, vagy őrző-védő célra akarja használni. Az pedig, hogy egy kutyát mennyi idő alatt lehet megtanítani arra, hogy két lábra álljon és körbe-körbe pörögjön, azt csak a gyerekek, vagy a cirkuszi állatmutatványokon élvezkedők minősítik kiváló értelmi képességeknek.
2010. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy meddő kérdés, teljesen felesleges feltenni. Hülye kutya nincs, csak hülye gazdi.
2010. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz nem lehet megmondani ! Ami úgy nagyon értelmes szerintem is a Border colle
2010. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
rottweiler
2010. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs legértelmesebb kutyafajta. Minden kutya a maga területén értelmes, de ha mindenképp választani kell, akkor német juhász.
2010. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy border collieval nem foglalkoznak akkor ő se lesz értelmes! De találtam egy listát:

[link]

2010. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!