Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetnék ennek a...

Hogyan segíthetnék ennek a kutyának?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan csajt akinek van egy magyar vizslája. Szegény kutya nagyon fél a gazdájától ( a lány 11 éves)

Hogyan mongyam meg neki hogy a kutyája szenved. És minden nap van egy bandája le viszi a kutyát és a többi gyerek is nyúzza a fülét tépi és rúgdossák. A kutya meg tűri és behúzott farkal áll. Mit csináljak?


2010. nov. 6. 09:47
1 2
 1/14 Viki233 ***** válasza:
csapkod meg párszor a csajt.nah jó nem de szólj a szüleinek h mit művel a kis ribike meg a haverjai a kutyussal...rem h a szülei megbüntetik keményen.mert az állatkínzás bűntetendő!!!!
2010. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszélj a lány szüleivel, hogy ők beszéljenek a gyerekükkel.
2010. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Viki233 ***** válasza:
92%
és én szívesen megtépném az olyat aki állatokat kínoz....
2010. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit tudom hogy kik a szülei. Sose látom felnőttekkel. Csak ezzel a bandával. Nem is tudom hogy mi legyen.
2010. nov. 6. 09:57
 5/14 Viki233 ***** válasza:
akkor szólj az állatvédőknek ők majd elintézik de jól megkéne őket agyalni az tuti.merre is laktok?rem pesten mert én szívesen meglátogatnám a csajt az fix
2010. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Itt csak te tudsz segíteni. Sürgősen mondd meg az ismerősödnek, hogy nem azért van a kutya, hogy nyúzzák!! A kutyát szeretni kell, nem egyfolytában dögönyözni, meg (elnézést) hogy az agresszív barátai kínozzák! Felháborító, és csodálkozik rajta, hogy fél az a szerencsétlen kis állat? Egy életre megnyomoríthatják lelkileg, el fog szökni, amint teheti. Szülei tudnak róla? Velük is beszélj! Vagy egy közeli menhelyet keress fel és mondd el nekik, hogy mi a helyzet. Csak tudnak segíteni. Kérlek, gyorsan cselekedj és írd meg minél hamarabb hogy mi lett szegény kutya sorsa!
2010. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Bocsi, nem tudtam hogy a szülőket nem ismered.
2010. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szólj egy felnőttnek, hogy menyjen oda hozzájuk és mondja meg nekik, hogy hagyják azt a kutyát, azonnal vigyék haza, és ha megint bántani merik, akkor rendőrt hív és baj lesz.

Ez nem kell, hogy igaz legyen, vagyis a rendőrös sztori (a rendőröket ez úgysem érdekli), csak arra kell, hogy beijedjenek azok a rohadt kölkök.

Ha én ilyet látnák, biztos, hogy odamennék és jól felpofoznám azokat a kib@szott taknyosokat.

2010. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Vagy itt írd le, hogy hol (város, utca/tér) szokott ez megtörténni. De lehet, hogy meglincselnék azt a csajt a barátaival együtt.
2010. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Viki233 ***** válasza:
hát tuti h meglincselnék!köztük én is! de címet kérnénk köszönjük:P
2010. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!