Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a francia...

Mi a véleményed a francia buldog-ról?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet már 30-40ezerért kapni? Milyen a jó gazdája? Nagy törődést igényel?
2010. nov. 6. 10:32
 1/5 Carena ***** válasza:

Nekem van! 60ért vettük!

Nagyon kis drága,fél éves már! De viszont gázos is. Olyanokat tud pukizni...meg büdös. És hiába fürdeted,másnap ugyan olyan.

De én nagyon szeretem,imádom mikor horkol,meg röfög!

2010. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van,1,5 éves. A pukizás nála is hobbi! :) De ő nem büdös,sőt a feje mindig olyan jó illatú(jázminra hasonlít :) ),mindig megkérdezik,hogy "Mi van parfümmel fújod a kutyát? " :) Az enyém nagyon igényli,hogy foglalkozzunk vele,folyton játszana,ha pedig nem játszunk vele,akkor előszeretettel csinál mindenféle baromságot(virágokat ás ki,macskát üldöz,minden telhurcol a helyéről),tanulékony,viszont nagyon makacs! A röfögése tényleg vicces,de a horkolásától már nem tudok aludni.... Ja,és az idegeneket egyáltalán nem akarja beengedni,ami a méretéből adódóan elég mókás. :)


25/N

2010. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11:04-es vagyok! Ő az:


[link]

2010. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Carena ***** válasza:
Büdös valószínűleg attól,hogy kutyakaját,száraz tápot,konzerves kaját kap! Ezt állatdoki mondta.
2010. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem kuvaszom volt, de lehet ismét kuvaszt fogok szerezni. Minden kutya más nevelést igényel, egy francia bludogot nem tudom hogyan kell "nevelni". A kuvaszommal is sokat kellett foglalkozni, de sajnos elpusztult 9évesen.
2010. nov. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!