Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék szegény kutyus...

Mit tudnék szegény kutyus érdekében tenni?

Figyelt kérdés
Ma a kutyámmal séta közben láttam egy iszonyuan elhanyagolt kutyát! Szegény vizsla teljesen csont és bőr,és olyan furcsán lóg rajta a bőre mintha teljesen ki lenne száradva. És ez még nem minden. Kb 4 négyzetméteren tartják, ami teljesen le van betonozva! Egy vizslát! Vizestálat sem láttam előtte. A házra ki van írva hogy eladó, nem tudom hogy a kutya gazdái ott laknak e még és így elhanyagolják szegény kutyust vagy csak simán otthagyták. Tudnék esetleg valamit tenni az érdekében?
2010. nov. 6. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a helyi jegyzőt h menjenek ki a kutya gazdáihoz. Vagy jelentsd fel a rendőrségen állatkínzásért.

Esetleg beszélhetsz te magad is a gazdákkal, és befogadhatnád ideiglenesen, ha nekik nem kell. Aztán keresnél neki egy jó gazdit és máris sokat tettél érte.

20/L

2010. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elsővel egyetértek + a vizsla fajtamentőket keresd meg telefonon
2010. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemtudom lehet hogy nem vennének komolyan a rendőrségen, fiatalkorú vagyok :S de majd megpróbálok valamit intézni
2010. nov. 6. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk így,csak mi egy fához kötött kutyust találtunk !

Mi felhívtuk a helyi állat menhelyet és másnap ki is jöttek érte és elvitték! Próbáld meg te is ezt a verziót!

Amúgy melyik megyéről van szó?

2010. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

feljelentéssel itt szinte semmit sem érsz el :s ez van ma Magyarországon....külföldön tesznek az állatokért is valamit....

feljelentheted de nem hiszem h sokat számítana...

max bemászol a kerítésen, azt elhozod a kutyát...

2010. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaja a gazda még örülne is neki ha ellopnád.
2010. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

itt vannak a fajtamentők honlapja vedd fel velük a kapcsolatot mindenképpen:

[link]

[link]

2010. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ige, szerintem is hozd el... ha meg észreveszik, akkor mondd meg, h embertelen körülmények között tartják, nem érdemlik meg h kutyájuk legyen. Esteleg kiadhatod magad vmi állatvédősnek.
2010. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Borsod - Abaúj -Zemplén megye, miskolci külváros... arra , hogy kiadnám magam állatvédőnek (am nem kéne kiadni így is az vagyok) már én is gondoltam, de egyből átlátnának a szitán mondom hogy csak fiatalkorú vagyok,igaz önkéntes a menhelyen.
2010. nov. 7. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
B.A.Z. megye akkor várd meg vagy felnőtekel idősebekel mennyél kutyáshoz
2010. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!