Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadható, ingyen...

Örökbefogadható, ingyen elvihető német boxer kutyát keresek. (Tolna megye) Ötlet? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy boxer kutyát, ha lehet kölyköt. A neten már kerestem de az nem jöhet most szóba, tenyésztőtől nem akarok venni többféle okból.

Tolna megyébe lenne a kutyus, kertes házban.

Tavaly találtam a neten kutyát, de sajnos elhagyta a bolha/kullancs nyakörvét és egy kullancs miatt agyhártyagyulladást kapott és el kellett altatni.. :/ Most egy barátságos erdei kopó lenne a társa. (:

Nézelődtem a menhelyen is, de ott nem találtam boxert, sem más olyan kutyát ami megfogott volna. Igazából az összes kutyát elhoztam volna, de nem lehet.

Tudom hogy sokan keresnek ingyen boxert meg más fajtatiszta kutyát, remélem azért sikerrel járok.

Köszi előre is.


2010. nov. 6. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is tolna megyei vagyok, Bonyhádi, de a környéken csak itt-ott látok boxert...

Pedig nagyon szép kutya. :)

2010. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Bár nem Tolna megye, de érdemes érdeklődni a fajtamentőknél. [link]
2010. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A boxerben nem tudok segíteni, csak jelzem, hogy "erdei kopó" fajta nem létezik. Talán erdélyi kopóra gondoltál...
2010. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

első válaszoló: én meg nem messze lakok Bonyhádtól xD Sióagárdon (:

második,harmadik válaszoló: fajtatiszta boxerre gondoltam, amúgy az én előző kutyámat is Luckynak hivták :)

utolsó válaszoló: én nem tudom :/ nekem csak úgy mondták :D :$ lehet hülyeséget mondtam/irtam (:

2010. nov. 6. 22:05
 6/12 A kérdező kommentje:
ja a noé állatotthont telefonon megkérdeztük, de sokmindent kell fizetni (szállítást,oltást stb-t és annyiér meg is tudnám venni és akkor az még kölyök is) :/ ja meg hát messze lakunk pesttől, ezért gondoltam hogy irok ide, hátha tud valaki tolna megyében boxert.
2010. nov. 6. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

te el vagy tévedve!

mit képzelsz?

ingyen kölyök, fajtatiszta törzskönyvet nem kérsz érte? vagy nem akarod meghatározni hogy a szülők milyen kiállítási eredményekkel rendelkezzenek?


ha nincs pénzed megvenni akkor eltartani se fogod tudni!!!!!! oltások egy kölyökkutya esetén 10-15 ezer, kaja, féreghajtó, játék, kutyakaja, bolhaírtó és így tovább

el kéne gondolkozz hogy egy kiskutya mennyibe kerül a tenyésztőnek amíg elviszik tőle, és te azt várod hogy ingyen odaadja neked, sőt még vigye is házhoz nem? nehogy neked egy fillérbe is kerüljön.

felfordul az ember gyomra az ilyen hozzáállástól.

ez olyan mintha elvárnád a boltban hogy ingyen adjanak neked valamit, az ugyanaz


ha meg nem tenyésztőtől van aki nem foglalkozik vele, nem viszi orvoshoz akkor nyugodtan adj hozzá még 20-30-40 ezer forintot a felmerülő betegségek miatti állatorvosi kezelésekre

ja ha nincs pénzed, akkor inkább hagyjuk, mert akkor nem lesz pénzed az állatorvoshoz sem elvinni, és akkor szegény állat rengeteget fog szenvedni

2010. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, én Baranya megyei vagyok, és van egy boxer kiskutya amit elakarok ajándékozni. Csak félig fajtatiszta, a nőstény boxer a kan pedig terrier. Itt van róla egy kép: [link] Ha érdekel akkor írj itt és megadom az elérhetőségemet.
2010. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
[link] Itt a helyes link, az előbb rosszul írtam.
2010. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

-.- "kedves" ellenséges kommentelő.

bocsáss meg, hogy nem irtam le a körülményeket, amihez nemsok közöd van na mind1. az összes kutyámat el tudtam vinni orvoshoz és mindent megkaptak amit kellett -.- na de ennyit erről.nem fogok neked magyarázkodni. leszarom a véleményed, de nem az volt a kérdésre a válasz amit te irtál.köszi

2010. nov. 13. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!