Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök Stafford! Mi lehet vele?

Andrew-boy kérdése:

Kölyök Stafford! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kislány staffordom amikor nagyon örül valaminek Embernek vagy másik kutyának olyan mintha valami rohamot kapna! elesik és csak kapálódzik nem tud felkellni! De csak 2-3 másodpercig tart az egész!

Ezt kinövi vajon? Vagy előfordul más kutyáknál is?

Mi lehet a baj??????


2010. nov. 6. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném állatorvoshoz, valószínűleg epilepsziás szegény :/
2010. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális kutyánál ez nem fordul elő.

Valószínű öröklött epilepsziája van.

Vidd el dokihoz.

2010. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós kanom van, és ilyemsmit már én is tapasztaltam, bár nagyon ritkán, eddig talán kétszer. Mikor nagyon játszott más kutyákkal akkor 1-2 másodpercre úgy esett-kelt, de utána semmi baja nem volt. Lehet, hogy hirtelen nagyon elfárad, vagy az izgatottság miatt, vagy a póráz nagyon megszorítja a nyakát...nem tudom. Én olyankor kicsit félreviszem, hadd nyugodjon le.

De mivel 1-2 eset volt komolyabban nem foglalkoztam még vele.

Ha a tied sűrűn csinálja, szerintem mindenképp vizsgáltatsd meg!

2010. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam a hirtelen örömtől valami adrenalin bomba felszabadul benne és ettől lehet ez az extázis!

Ha epilepsziás lenne szerintem normál helyzetben is előfordulna! De nem szokott! Csak az örömtől! :(

2010. nov. 7. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Izgatottságtol lehetnek rohamok ha epilepsziás.

( az én kutyámnak szerzett volt ) :-(

Javasolnám, hogy vedd fel videóra a telóddal és mutasd meg a dokinak.

2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!