Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le? (Kérdésed...

Hogy szoktassam le? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A kutyánk folyamatosan "nyúzza" a macskáinkat. Az egyik nap a kutya megfogta a macska farkát és forgott vele. Amúgy csak akkor csinálja ezt ha mi bent vagyunk a házban. Mikor kilépünk és ő meglát egyből úgy viselkedik mint egy kis angyal.
2010. nov. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez csodálatos dolog,de én tuti biztos hogy összeroppanék amikor elpusztul:(
2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi ez nem ide jött volna:)
2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ÉN ÚGY SZOKTATTAM LE A CICÁMAT HOGY NEM BÁNTSA A KISCICÁKAT UGYAN EZT CSINÁLTA DE ÉN AMIKOR MEGLÁTTAM CSAK 1 PICIT EGGYÁLTALÁN NEM NAGYOT ÜTÖTTEM A FENEKÉRE VAGY A TARKÓJÁRA CSAK 1 EGÉSZ PICIKÉT. utána persze jól megsértődött gondolom de azóte se bántja kiscicákat! =)
2010. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
és ezt minden nap csináltam vele ahányszor megláttam h rosszalkodik. és két héttel rá leszokott róla.!
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!