Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever? Felszerelések?

Golden retriever? Felszerelések?

Figyelt kérdés

Szerinted ezek a felszerelések jók:

Nyakörv: [link]


Nyakörvre medál: [link]


Póráz: [link]


Ezek az alapfelszerelések?

+Kutyaház,játékok,szőrápoló készlet.

Mik még a létfontosságú dolgok?


2010. nov. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb. ennyi elég,amit leírtál.

a póráz, nyakörv és a medál azok jók

bár szerintem (de ez csak az én véleményem)vehetnél egy picit olcsóbb cuccokat!

De ha van rá pénz, miért ne? :)

2010. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyaházba még valami rongy, vagy kutyaszőnyeg sem árt; na meg tál (vizes és kajás) ezek még kellenének. A medálra mi menne? Nevét nem ajánlott ráírni, ha a címeteket gondoltad rá, akkor inkább már chip, az sokkal jobb. Ha a nevét írod rá, akkor tök idegen is megtudhatja a nevét, aztán ha már a nevén szólítja senkinek fel nem tünik, hogy lopja a kutyát.
2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán még két tányér sem árt neki :)
2010. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előttem lévőnek igaza van:D

amúgy meg szerintem a póráz nem jó.

mégpedig azért,mert hatalmas a kapcsa,és ha netén nekiszorítja egy fának pisi közben,már ki is oldódik,és viszlát goldi...a medál sztem fölös,inkább vegyél rá 6.000 ft-ért bolha-kullancsriszatót,és egy 300 ft-os név-lakhelycímke sem árt:D

2010. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakörv nem tetszik. Szerintem egy olcsóbb, masszívvab bőr nyakörv is tökéletes, sőt lehet hogy jobb is. A medál se ajánlatos, mert nagyon idegesítő ha a nyakában csörgeti. A póráznak tényleg nagyon nagy a kapcsa, és könnyen eloldódhat. Egy erősebb bőrpóráz tökre jó...
2010. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!