Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki melyik táp mellett voksol?...

Ki melyik táp mellett voksol? Acana, Hill's, Royal Canin, Eukanuba, Orijen? Figyelembe véve a kutyus végtermék mennyiségét is .

Figyelt kérdés
...., mert ugye, ha sok a végtermék, akkor a kutyus szervezete nem tudja feldolgozni az adott táp nagyrészét. Tudom, hogy lerágott csont ez a téma, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Csak azok írjanak akik ezen tápok valamelyikét adják kedvencüknek, esetleg ezek közül többet is kipróbáltak.
2010. nov. 7. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
FSP vagy Corsair, esetleg Gigabyte.
2010. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Royal Canin-ról hallottam hogy elég jó de én még nem próbáltam.
2010. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

jáááj!!Royal-t neee!!!

nekünk a bolognese-ünk HTALMASRA nőtt miatta...ha nagy kutyaát szeretnél kíválló,de ha kicsit,akkor nagyon rossz...teljesen megnyújtja a kutyát...

én inkább a Hill's-tés a Pro Plant alánlom...


ja és még valami:

ha FEHÉR kutyád van NE adj neki olyan ételet,amiben csirke van...csak angyon ritkán,mivel a fehér szőrét BESÁRGÍTJA!!!

2010. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem bolognesem van, világ életében royalt kapott, már 3 éves, pontosan ugyan akkora, mint, amit a sztenderd előír, csirkehúsos tápot kapott mindig is, sőt van, amikor még magában is kap tiszta csirke húst és gyönyörű hófehér színe van...
2010. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Hill's-el etetek és nagyon jó:-)))
2010. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

19:22! Vicces gyerek vagy te! :D Kutyatápról van szó, nem tápegységről! :D :D


Van akinek az egyik táp vált be, másoknak más! Ezen nem is érdemes vitatkozni!

Csak kíváncsi vagyok a véleményekre ....

2010. nov. 7. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Sorrendben: Orijen, Acana, Eukanuba, Hill's, RC

Az orijen nagyon jó minőségű a legtöbb kutyánál beválik, én ezzel etetem a cavalier king charles spánielem van, Orijen Red-et kap, gyönyörű a szőre, egészséges, keveset kakil. Szerintem nagyon jó táp, a 6 fish táp is tetszik, egyenlőre ezt kapja, majd lehet ki fogjuk próbálni a másikat is.

2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam a royalról, hogy nyújt. Sőt van egy ismerősöm, aki csak royallal etet és a kutyája 2x akkora, mint a standard. Hát nem tudom. Igazából az én kutyám most royalt eszik. Most akarok neki Acanát venni. Nekem orvos nem ajánlotta az Orijent, mert erős táp, és az munkakutyáknak a legideálisabb, akik sokat vannak mozgatva. Azt mondta látott már nem egy kutyust, akinek kihullott a szőre a táptól. Így ezzel nem is próbálkozom. Az Eukanubát szerettem volna még megkóstoltatni kutyummal, de akárhányszor megyek az állatoshoz soha nincs neki csak felnőtt. Etettem már Happy Doggal is, azzal sem volt semmi gond. De ha csak egyet választhatnék akkor Acana. Bár ez az egy amit kutyusom alig akar meg enni.
2010. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Acana. De az Orijen is jó, és anno a Eukanuba is bevált. (kölyökként kapta azt a kutyám)

A Royal Canin nagyon nem, attól úgy kakilt a kutyám, mint egy nyúl:S Naponta 4-5-6 alkalommal sok pici bogyót.

2010. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 10. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!