Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom leszoktatni az...

Hogy tudom leszoktatni az ugatásról? Hogy tudom a gyerekekhez szoktatni?

Figyelt kérdés
van egy 1 éves yorkim,és nyár óta, mióta együtt nyaraltunk eg ykislánnyal, aki húzta a szőrét..stb. azóta nagy ívben elkerüli a gyerekeket az utcán, néha meg is ugatja,és a legnagyobb gondom, h a lépcsőházba ha elmegy egy gyerek, akkor mindig elkezd ugatni, és nem tudom h szoktassam le róla
2010. nov. 7. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy ismerőst akinek van egy gyereke aki ne mfél a kutyáktól.Először csak sétáljatok együtt párszor aztán kezdjetek el közösen labdázni a kutyával majd szép fokozatosan hadjátok,hogy csak a gyerek játszon vele.Érdemes a kicsinek jutalomfalatot is dobálni a kutyusnak.
2010. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy ha elkezd ugatni akkor gyorsan tereld el a figyelmét pl fordúlj meg vele vagy ha látod,jön egy gyerek vegyél egy jutalomfalatot a kezedbe és azzal probáld magadon tartani az érdeklődését.Ha abba hagyta az ugatást vagy sikerült csöndben maradnia nagyon dicsérd meg.Erős szidalmazásnak itt nem igazán van jelentősége,mert félelemből ugat.
2010. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!