Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le tacsimat, hogy kisbabánk felsírására ne kezdjen ugatni és ugrálni a kiságyra? Amúgy nagyon jól elfogadta a kicsit, viszi neki mindig a saját játékát, egyszerűen csak vigyázni szeretne rá ill. látni, megszagolni a csöppséget.

Figyelt kérdés
Ha valaki jön hozzánk és fogja a kezében a kicsit, mindig felugrál és nem hagyja az illetőt békén. Egyszerűen túl vehemensen szeretne a baba közelébe férkőzni, játszani akar vele. Nagyon szereti. Nem szeretnénk helytelen módzserrel próbálkozni, mert amúgy nagyon jó a két "kicsi" kapcsolata.
2010. nov. 8. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Csoda,hogy eddig nem jött válasz a kérdésedre! A tacsi kutyád,teljesen természetesen viselkedik,azzal,ha sír a pici,akkor jelzi azzal,hogy felugrál az ágyra! Ha kicsit túllőne a célon,egyszerűen letessékeled az ágyról vagy arrébb viszed,hogy ezt a viselekdést nem helyesled és azt mondod nem szabad! Nem tudom,szoktad-e nézni a kutya suttogó műsorát, ott ez minden esetben bevált!
2010. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy igy van!!Mások hónapokat dolgoznak hogy rávezessék a kutyát hogy jelezzen ha gond van!!Dicsérd meg a tacsidat.Csak segit hogy észrevedd ,fogd igy föl!
2010. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
keress fel egy szakembert! az előttem szólók életveszélyes tanácsokkal láttak el-ezt a fajta viselkedést semmiképpen ne jutalmazd ne erősítsd meg mert csúnya vége lehet!
2010. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én vok az első

utolsó,te azt mondd már meg hogy abban amit írtam mi volt életveszélyes? ha meg nem tudsz épkézláb ötletet leírni ne is válaszolj! ne okoskodj!

2010. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!