Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tehetnék még érte?

SOS! Mit tehetnék még érte?

Figyelt kérdés

Szombaton találtunk egy fajtatiszta beagle kutyust,nyakörv és póráz is volt rajta.Azóta már kiderült,legalábbis nagy a valószinűsége hogy nem "falubeli",nem kereste itt senki és már bejártuk vele a környéket.Befogadtuk őt de mivel jön a hideg,ól pedig nincs neki nem sokágig maradhat,nekünk pedig már van kutya..nem hiszem hogy kocsiból tették ki mert nem ment kocsik után...stb

Irtam a helyi rádiónak hogy mondják be és a menhely honlapjára is küldtem egy képet hogy tegyék ki,ma pedig kiplakátoljuk a képét.ötletek még?


2010. nov. 8. 07:53
1 2
 1/12 diagnostic ***** válasza:

Szia!

A www. netboard.hu kutya fórumán van sok topic,ahol elveszett/talált kutyákkal foglalkoznak. Nézz szét,hátha valaki feltette,hogy elveszett a környéketeken egy ilyen kutyus,esetleg regisztrálj,és kérdezd meg a tapasztaltaktól,mi a teendő ilyenkor.

2010. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, és nézzétek meg van-e chipje. Ha van seperc alatt megtaláljátok a gazdiját.
2010. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy van neki:S

Már szóltam az állatorvosnak h esetleg megnézhetné őt,lehet hordták hozzá és felismeri.

Jó husban van a szőre is szép,nem elhanyagoltnak néz ki.

Nagyon otthonosan érzi magát nálunk,nem vágyodik sehova,ez azért furcsa nem??

2010. nov. 8. 08:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért csak vidd el hátha... Ha jólvan akkor van a chipre is sansz. Majd írd meg mi lett. (Ha meg mégis meg akarod tartani, akkor sok boldogságot a kutyihoz. :))
2010. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha a gazdija nem les meg,van olyan aki befogadná végleg,jobb lenne neki mint nálunk mert itt nem lesz "melege"éjszaka,bár már az ólban áludt a miénket meg kiturta onnan:)kis pofátlan:)barátságos és szófogadó,ahogy telnek a napok nehezebb lesz tőle megválni:S

Félek olyannak odaadni aki nem ismeri ezt a fajtát,m szökik főleg egy kan és nem akarom h baja legyen majd:/

2010. nov. 8. 08:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Megtartani nem igazán tudom m nekünk is beagle van bár ő szuka és ivartalanitottuk de nagyon sokat szenvedtünk vele na meg a keritésekkel h ne tudjon szökni.Egy kannal meg még többet kellene és 2kicsi gyerek mellett még egy ilyen kutyát bevállalni ...hááát..
2010. nov. 8. 08:33
 7/12 anonim ***** válasza:

tedd fel ide a kutyát képpel, ezt az oldalt nézik a legtöbben!


www.allatok.info

2010. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Chipet mindenképp nézess, hátha!


Aztán meg mehet fel a netre! Tedd ki közösségi oldalakra (Iwiw, Facebook), és kérd meg az embereket, hogy adják tovább. Csinálj róla fotót, adj leírást, legyen benne a dátum, meg hogy hol találtad. A dátum baromi fontos, ha körüzenetet indítasz, hogy ne keressenek emiatt évek múlva is.


Mehet fel egy csomó oldalra: [link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként általában ha pár helyre felteszed, onnan már terjed az állatbarátok között, csak mindenképpen adj meg dátumot, mert engem néha még most is keresnek egy kiskutya miatt, akit 4 éve találtam, és két hét alatt meg is lett a gazdája.

2010. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
iwiw.volt az első..van egy olyan érzésem h nem lesz meg a gazdi:(ezekre felteszem még amiket irtatok
2010. nov. 8. 09:15
 10/12 A kérdező kommentje:
regiztem a netboard.hu-ra de nem igazán igazodom ki rajta:S
2010. nov. 8. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!