Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a schnauzerről?

Mit gondoltok a schnauzerről?

Figyelt kérdés
szerintetek pl.:okos,buta,szép,ügyes stb...
2010. nov. 8. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy én láttam ismerösöknél azt vontam le h nagyon okos ha foglalkoznak vele.Viszont tesom szomszédségéban van egy kicsi,bár már van olyan 1 éves tuti,de az állandóan tutul ha elmennek otthonról,persze panelba van lehet az udvaron jólérezné magát és nem csinlná a cirkuszt.Szép kutya.
2010. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nek is schanuzerem van. Óriás. Én imádom, mindennél jobban. Nagyon okos, de mivel még kölök rettenetesen eszetlen, játékos, felugrálós, stb... Könnyen megtanulta az ül, és a hozzám parancsot. Ha jól lefárasztom, akkor olyan mint egy kis angyal, de ha nincs időm sétálni vele, akkor bolond. Nem tudom neked, már megvan-e, vagy csak szeretnél, de a tanácsom csupán annyi, hogy csak akkor vállald be, ha tudsz rá kellő időt szánni, hogy mindennap sétálj, játsz, foglalkozz vele(ami egyébként minden kutyára igaz), mert így könnyen kezelhető.

Azért makacsság is van benne, rendesen.

2010. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek,tényleg nagyon játékos de én is úgy vettem észre hogy megfelelő tötődéssel nagyon értelmes tud lenni.
2010. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb jellegzetesen német kutya valamiért ösztönösen taszít(roti, dobermann, schnau, boxer, pinscher). Talán a történelem miatt, nem tudom. így a schnauzertől is, túl németes nekem, ezért nem szeretem.
2010. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem törpe van, imádja az egész család. Okos, de nem egy öleb. Gyorsan tanul, nagyon ügyes agilityben. Sokat túrázunk, semmi gond nincs vele.

A szőrét picit nehéz ugy tartani hogy ténylegesen szép legyen, de az enyém fehér, e miatt is.

2010. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi csak kíváncsi voltam nekem már egy másfél évesem van!közvéleménykutatás!!!XD

gyakran megyünk vele túrázni és nagyon jól viselkedik!

2010. nov. 9. 06:55
 7/10 anonim ***** válasza:
óriás? törpicsek?
2010. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy keverék törpesnaci(tacsi-törpesnaci)
2010. nov. 10. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez jó lehet!

És melyik fajtára hasonlít inkább? Nincs róla képed?

2010. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képem sajna nincs!de inkább scnauzeres a szőre viszont a lábai rövidebbek és hosszab(az egész eb)!!!xDde amikor fürdejtük akkor meg látszik hogy a teste szinte teljesen tacsi!ez egy nagyon érdekes kutyus!de sztem gyönyörű!!!!(és az is)(am ezüst snaci):D:)
2010. nov. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!