Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus illene hozzám?

Milyen kutyus illene hozzám?

Figyelt kérdés
Lakásban lakunk a harmadik emeleten, anyummal ketten. Nagyon szeretem anyumat. Nekünk már volt kutyánk egy tacskónk. Ó már meghalt. Olyan kutyát keresek aminek nem hullik nagyon a szőre nem ugat annyira sokat és elviseli ha egy kicsit egyedül hagyom. Gerincferdülés miatt gyógytornára kell járjak meg úszni meg előkészítőkre. Bátran mondhatom hogy a régi kutyám óta sokkal felelőségteljesebbnek érzem magam. Mindennap fél négy fele érek haza anya később.
2010. nov. 8. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy bemész egy menhelyre és kiválasztasz egy megtetsző kutyust vagy egy közép uszkárt ajánlok.De csa kakkor ha van legalább napi 2-3 óra időd sétáltatásra!!
2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kistestű kutyát
2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bichon havanese
2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 xnorkax ***** válasza:
menhely :) akár egy idősebb kutyust is ajánlanék, nekik már nincsenek kamaszkori "szeszélyeik" és ők is megérdemelnek egy esélyt az életre :)
2010. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló nem szeretnék idős kutyát mert félek hogy korán menne.
2010. nov. 8. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
az idősebb kutyus alatt azt értette szerintem, h 1-2 éves (vagyis már nem kölyök -> tehát nem rombol annyit, kevesebb nyűg van vele stb.), de egy ilyen kutya még vígan elél 12-13 évig! Tehát attól nem kell félned, h korán menne el.
2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van utsónak, simán lehet menhelyen, Illatos úton kifejlett, gyönyörű és egészséges 1/2-1 éves kutyákat találni, kistestűeket is, akiket oltva, chipezve, lehet, talán ivartalanítva is adnak, mégsem kellenek senkinek, pedig tüneményesek. Az igazság az, hogy először az Illatoson kellene szétnézned, mert ott sűrűn altatnak, és ott életet mentenél, ha valamelyiket elhoznád, de azért megkérdem, nézted már a Noésoknál?


Javasolhatom pl. őt, mert a facebook-on már többször kirakták a képét, nagyon szeretnék, ha gazdira lelne, és még nincs egy éves sem. Szerintem irtó pofás kiskutya.

[link]


Vagy nézd meg ezt az édes picikét:

[link]


Ez a szegény kicsi két éves, de pont megfelel az összes elvárásodnak, simán elél még 10 évet is:

[link]


Ha nem vagy budapesti, a Pedigree-sek is fenn vannak facebook-on :), az ország összes menhelyéről vannak kutyáik, korra-nemre-méretre szelektál, ráadásul azt is figyeli a keresőjük, hogy lakásban tartható kutyust ajánljon, ha az kell:

[link]


Jaj de helyes:

[link]


Vagy itt ez a kis tacsi-lábacskájú lányka:

[link]


Na, ezek a fülek magukért beszélnek:

[link]


Remélem, találsz kedvetekre valót, és sokáig örültök majd egymásnak.

2010. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xnorkax ***** válasza:

19:43mas voltam..

Az idősebbeken azt értettem, hogy mondjuk 3 év felett. Ha úgy vesszük nem kell rá annyit költened (mint pl. kölyökkori oltásoknál) és biztosan ragaszkodó kutyusra találsz, akik már sok mindenen keresztül mentek és becsülik azt, amit te adsz nekik. :) szerintem nézz szét a www.allatok.info oldalon, itt az ország minden részéről vannak kutyák.

sok sikert!

2010. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utsó előtti vagyok ismét, a facebook-on találtam egy icipici kutyust, aki gyepin van, picurka és eredendően vékonycsontú, kevésszőrű példányka, ha esetleg arrafelé laksz...és még érdekel egy kutyuska:


[link]


Van hozzá telefonszám is: 06-20/516 15 63

2010. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!