Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a 4 hónapos...

Milyen tápot adjak a 4 hónapos Golden Retrieveremnek?

Figyelt kérdés
nem tudok nagyon drága tápot adni neki max 700Ft kilója. Annak van értelme ha mondjuk veszek valamilyen drágább tápot és mellé valami olcsóbbat és keverve adom a kutyámnak, úgy hogy a drágábból adok többet?
2010. nov. 8. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitekat/Darling/Whiskas?
2010. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ! a kutyusod egy hónapban kb.hány kg-t eszik meg ?
2010. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok biztos benne de olyan 5 kg körül biztos
2010. nov. 8. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
és eddig mivel etetted és mennyi volt ? a prémiumnak kilója 1100 és asszem az a legolcsóbb:S
2010. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és még valami.eddig kb.mennyibe kerültek az oltások a kutyusodnak ? ne haragudj,hogy ennyit kérdezek
2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dog Chow (közepes kategóriájú táp) jobb a Pedigré és társaitól, és az ára sem húzós.
2010. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Chudley's

[link]

[link]

2010. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fressnapf áruházban: Happy Dog, Premiere High5, Select Gold. Szerintem ezek már magasabb minőségűek, mint amit a hipermarketekeben lehet kapni, ezzel szemben még kifizethető árban vannak. És szerintem ne keverd, mert az értéktelen teleszójázott ballaszt-anyag, csak megterheli a gyomrát a kutyának. Amúgy az én tapasztalatom az, hogy a prémium tápokból (a Te árfekvésedben - én a felnőtt kutyáimnak a High5-öt szoktam adni) kevesebb mennyiség is bőven elég, szép fényes a szőre és mindig egészségesek tőle. Vegyél Select Gold juniort 1 éves koráig. Persze vannak ettől drágábbak és csúcsszuperebbek, csak azok már ezer fölött vannak árban, győzd kifizetni. 40/n
2010. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó hogyha kevered.
2010. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan megmondani, hogy mennyi volt egy-egy oltás, mert mindig volt mellette más is. olyan 3000 körül fizetünk egy oltásért a csip is annyiba került.

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Ha tudtok akkor írjatok árat is.Köszi

2010. nov. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!