Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2,5kg-s yorki az most mini...

A 2,5kg-s yorki az most mini vagy közepes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 07:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen sem mini, sem extra mini, sem közepes yorki.

A Te kutyád egy Yorkshire terrier.Nincsenek változatai.

Ha Te ezt a kutyát mininek vetted akkor átvertek a szaporítók!

2010. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, ahogy mondja. Standard méret.
2010. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
a szaporítók körében "mini" lenne. a 2kg alattiak az "extraminik". de valójában 3,2kg-ig standard, és vannak országok, ahol 2,5kg alatt nem tenyészthető.
2010. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Normál, standarden belül van.

Mini nincs. Ezt a hülye, szőke p*csáknak találták ki, hogy a retiküljükbe tudják dugdosni szerencsétlen kutyákat.

Az én yorkim bőven standard fölött van (5 kg) de a későbbiekben is ilyen méretű yorkit szeretnék majd.

2010. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk az meg már nagyon nem standard, az 5kg...

direkt óriás yorkitenyésztőtől veszed majd?:D

2010. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%

Ő nem törzskönyves, és a szülei sem voltak azok.

Bár senkit nem bíztatok arra, hogy tk. nélküli kutyát vegyen, de a mi esetünk egy "végzetes" találkozás volt:)

Viszont 2 generációra visszamenőleg szülők, nagyszülők mind 4 kg alatt voltak, csak ő lett ilyen "nagy"


Egyébként tavaly leveleztem az egyik legismertebb yorkshire tenyésztővel, és írtam neki, hogy én olyan kutyust keresek, aki biztosan 3 kg fölötti lesz. Az sem baj, ha nem 2-3-4 hónapos, hanem idősebb.

Ő próbálja a standard felső határát megcélozni a kölykökkel, és mondta, hogy néha lesznek standard feletti kölykök is. Természetesen ők is törzskönyvesek, de nagyon nem javasolja a tovább tenyésztésüket.


Nekem meg mindegy, mert úgysem tartanék ivaros kutyát, szóval én nem fogom tovább szaporítani:)

2010. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
21%

Kedves utolsó! Ez akkora kamu duma amit ide most levágtál!!

A yorki egy kisméretű kutya és nem 5-7kg-os vizilóméretű eb.ERGO,SZERINTEM TE VÉLETLENÜL KIFOGTAD A "selejtet" ÉS MOST MEGPRÓBÁLOD BEMAGYARÁZNI,HOGY ILYEN NAGYRA VÁGYTÁL....MIÉRT NEM VETTÉL WESTIT INKÁBB?Akkor nem kellett volna "vadásznod" a nagyranövő példányt?!

Szóval szerintem te is picit akartál,valahol a lelked mélllyén talán becsapva is érzed magad.Biztosan nagyonaranyos a kutyusod és szereted őt,most milyen hülyén nézne ki,ha azt mondanád,hogy TE IS PICIT AKARTÁL,DE EKKORA VIZILÓMÉRETŰ LETT?

2010. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként nekem kettő van .Az egyik 1,25kg-os a kislány aki 2éves,ő meg 93dkg:))
2010. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Utolsónak:az jobb,ha két,méret alatti selejt kutzyád van?

Mert bizony ezek a fajta szempontjából selejtek.Nem véletlenül és nem divatból,hanem mert az egészség és élettartam rovására megy a túl kicsi méret.

2010. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
93 dkg?? XD
2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!