Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
81%
Ha valakit is meglátok kutyahúst árulni vagy enni egyből eltöröm a nyakát!
2010. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
72%
igazad van, szörnyű. De az nem zavar, hogy a lóhús ehető? Vagy a vadhúsok (szarvas, vaddisznó)? A nyulak is aranyosak, a kacsák is, mégis megeszik őket. Ez nem baj?
2010. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
93%
és ki az a hülye aki aláírja? :((((((((
2010. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 xnorkax ***** válasza:
77%
Ez az illető kínai volt? Mert akkor takarodjon vissza Kínába!!! Amúgy nem hiszem, hogy ilyet legalizálnának. De ha mégis még azon sem lepődnék meg... Ami ebben az országban van... Sok sintértelepen meg sem várják a karantén leteltét már rögtön viszik altatni a kutyákat/macskákat. DE A KUTYA NEM HASZON ÁLLAT!
2010. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 A kérdező kommentje:

Hát én is így vagyok vele!

Régebben azért voltam ilyen mérges mert Lóhúst ettek az emberek!Nálunk a boltban is kapható! Hát elhiheted, hogy mennyire ledöbbentem.ott kiabáltam, kicsit hülyének néztek, ja és még sírtam is

2010. nov. 9. 18:11
 6/117 A kérdező kommentje:

Nem kínai volt!

Azt mondták, hogy: Egy honfi társunk! Azaz magyar volt!!!!

2010. nov. 9. 18:12
 7/117 xnorkax ***** válasza:
74%
akkor még rosszabb... szánalom. úgy sem írja alá senki... maximum azok a büdös cigányok, akik kóbor kutyákat esznek... (mert vannak ilyenek)
2010. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 A kérdező kommentje:
82%-os: De ez is szörnyű.én is sajnálom ezeket az állatokat is.Most már minden élőlényt meg kell enni???Lassan ember-embert eszik?
2010. nov. 9. 18:13
 9/117 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam,hogy a cigók kutya húst esznek!

Ez annyira undorító!

2010. nov. 9. 18:14
 10/117 anonim ***** válasza:
56%
Hát sajnálatos. De ennyi erővel a nyulat is sajnálhatnád. Aranyos meg minden, de levágják. Amúgy meg úgy hallottam, hogy a lóhús finom.
2010. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!