Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön milyen árban vannak...

Külföldön milyen árban vannak a törzskönyves kutyák?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy németjuhászt, de külföldről, törzskönyveset, munkavérvonalút valami nagyon jó tenyésztőtől. Tapasztalatok ezen a téren? Mennyire számítsak?
2010. nov. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én munkabordert vettem külföldről 1000 euróért, de volt ismerős, aki 1300-at fizetett érte. Szerintem hasonló árakra nyugodtan számíthatsz a német juhászoknál is.
2010. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja, 1000-1500 euro között van fajtától és vérvonaltól függően.
2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1000-2500 EUR között van Szlovákiában egy briard kölyök. Ismerősöm most hozott onnan egyet.
2010. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És bonyolult behozni a kicsiket az országba? Vagy mi kell hozzá?
2010. nov. 10. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nj-t, munkásat, nagyon jó vonalból nem úgy megy ám, hogy kimegyek, felkapom, hozom. Érdemes felvenni tenyésztővel a kapcsolatot, és ő eldönti, egyáltalán ad-e neked kutyát?
2010. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát. Persze azt is szeretném ha tenyésztő úgy látja megfelelő az életvitel amit tudok neki biztosítani. És nyilván rendesen utánaérdeklődnék a tenyésztőnél. Csak érdeklődtem milyen feltételei vannak az országba hozáshoz stb.
2010. nov. 10. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmi. Talán annyi, hogy attól függ honnan hozod. Elméletileg a kutyák külföldre utaztatásához kell (tök mindegy h saját és csak kiruccansz vele Ausztriába vagy most vásárolod más országban és utazol vele haza - a metódus ugyanaz) chip és útlevél. Viszont mivel nincs határellenőrzés sok európai tenyésztő odaadja már 2 hónaposan, chippelve (útlevél nélkül) - mivel útlevelet csak az össze kölyökkori oltás után kaphatna, ami ugye 3 hónapos kor. Az meg h odaadja-e tenyésztőtől és országtól függ. Én Olaszo-ból hozta, én nem kaphattam meg 3 hónapos kor előtt. Horváto-ból és Ausztriából simán hazahozták ismerőseim a kiskutyáikat 2 hónaposan, simán csippelve, útlevél nélkül.
2010. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:48-nak igaza van.És az ára olyan 12oo-17oo euró.
2010. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!