Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek eheto lehet e a...

Anita98 kérdése:

Szerintetek eheto lehet e a kutya hus?

Figyelt kérdés
Egyszercsak nyugodt tevenezeskozben egy ilyet hallottam hogy magyarorszagon egy ember azt mondta hogy legyen eheto akutyahus es ha engedelyezik neki alatrasokat gyujt szerintetek se legyen ugye!!??
2010. nov. 10. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
már van ilyen téma. DE EZ SZÖRNYÜ ESET ÉS ÉN ELLENZEM !!
2010. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Hány éves vagy??
2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
52%
nem hát ha már ehetö a kutya hus aki ezt ki találta az is legyen ehetö
2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Egy ilyen rendelettel megoldható lenne a menhelyek sorsa :D Mindenki onnan vinne vacsit XD
2010. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Vannak országok,és vannak kultúrák ahol eszik a kutyahúst.

De az egy másik ország,ás kultúrával..Mi nálunk a kutya családtag így ne is esszük meg...

Nem hiszem,hogy a mi kultúránkba,gondolkodásunkba belefér,hogy családtagot együnk meg..Aki meg mindenáron kutyát akar enni ,az költözzön azokba az országokba ahol ez természetes..Ott ehet amennyit akar..

2010. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

A környékünkre települt egy kínai kajálda. Két héten belül eltűnt az összes kóbor kutya.


Én meg nem enném a kutyát, amíg van választásom. Kínában viszont simán. Peruban a tengerimalacot a húsáért tartották/tartják.


A muzulmánok szerint undorító disznóhúst enni. A japánok minden szirszart megesznek és még büszkék is rá. Az olaszok a macskát nem kímélik.


A kutyahús is csak hús, biológiai akadálya nincs a fogyasztásának, és mint láttuk az előbb, a morális gát csak megszokás, kultúra dolga.


De ha valaki ilyen aláírásért állít meg, annak ledugom a torkán a ceruzát. Keresztbe!

2010. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Előzőhöz kiegészítés: Az első mondat idézőjelben értendő, hisz idézet! :) És vicc.
2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
SZERINTEM FELHÁBORITÓ!!
2010. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
"Az ember legjobb baratja a kutya!" ez igy van evezredek ota. Kinek lenne szive megenni? Nem ertem...
2010. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

megenni azt aki életeket ment pl mentőkutyák

az ember legjobb barátját?????????????????? rohadjon meg aki ezt kitalálta elmebeteg

áááá ilyenkor nagyon ki tudok borulni

2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!