Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lesz a kutyanak ha...

Mi baja lesz a kutyanak ha csokit adok neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha nem rágja össze akkor megfulladhat de semmibaja nem lesz szerintem
2010. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Meghalhat tőle, ha érzékeny rá és/vagy sokat kap. Inkább ne

kísérletezz!! Nincs szüksége csokira, és kockáztatod is az egészségét, akár az életét. Van kutyáknak csoki, ha már nagyon akarod, de arra sincs semmi szüksége!

2010. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

A csokoládé rongálja a kutyák idegrendszerét.

Abban az esetben ha túlsoakt kapnak belőle pl: egy tábla

akkor az halálos is lehet.

2010. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Csokis lessz a szája széle és összekeni vele a pelusodat!
2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ha egy-két kockát kap nem lehet baja tőle, de árulnak zacskós kutyacsokit is (pl.:Lidl, TESCO) ha nagyon szeretnél neki adni. én egyszer vettem a kutyámnak olyat de mit mondjak a szárazkenyér jobban tetszik neki XD
2010. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
A csokoládé a benne lévő theobromin miatt káros a kutyáknak ,és sajnos ha nagy mennyiséget fogyaszt a testsulyához képest ,akkor tényleg elpusztulhat tőle.
2010. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem azert kerdeztem mert kiserletezni akartam tudtam hogy nem szabad adni neki csak nem tudtam pontosan miert en se vagyok csokit 3honaponta kap 1 nagyon pici kockat:) es amugy koszi
2010. nov. 11. 14:17
 8/8 anonim válasza:
Ne adj szerintem inkább a kutyádnak csokit mert valamelyik bele is halhat.És egyáltalán nem is egészséges nekik.
2010. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!