Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorosok. Nektek milyen...

Labradorosok. Nektek milyen egy átlagos napotok? A kutyátok milyen parancsokat tud? Mennyiszer sétáltatjátok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok beosztani az időtöket (tanulás, munka) úgy h rá is maradjon éppen elég idő?:)
2010. nov. 10. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve nem csak labisok. :) Nem tudom miért írtam.. xD

mind1. várom mindenki válaszát:)

2010. nov. 10. 23:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggel suli előtt felkelek 2 órával.Rendbe teszem magam majd leviszem a kutyut 1 órás sétára.Ott jól kilapbdáztatom madj elmegyek iskolába.Ha haza érek elvisze megy egészségügyi sétára aztán megírom a leckét vagy legalábbis elkezdem írni :D

Délután vagy kora este pedig leviszem őt egy 2 órás nagysétára ahol újra labdázunk engedelmest gyakorlunk az úgy 15 perc a 2 órából meg kutyákkal játszik ha találkozik megfelelő játszó pajtással^^.Kb ennyi :P

2010. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel suli előtt fél óra- 20 perc séta vagy játék a kertben, régebben mindig én vittem, mostanában a tesóm is gyakran viszi reggel. Suli után másfél óra séta, legalább 1 órát labdázunk meg engedelmest gyakorlunk, így összesen kb. két órát sétálunk egy nap. Nagyon sok parancsot tud, nem tudom leírni az összeset, legalább 60-80 szót biztosan ismer.
2010. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi általában, ha nem esik, háromszor sétáltatjuk. Az esőt ő sem szereti, azért nem nagyon visszük olyankor hosszabb sétára. Egy nap kétszer általában hosszabb sétára, kb egy óra, visszük, egyszer meg csak negyed óra, húsz percre. és van amikor séta helyett játék van...de olyankor jobban elfárad, az jobb neki...mi ketten vagyunk a kutyára, úgy belefér az időbe, de tanítani nem sok mindent tanítottunk meg neki, az alap dolgokon kívül. de magától csinál nagyon okos dolgokat:-)
2010. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Még írhattok, és légyszi azt is írjátok meg h milyen fajta a kutyus és mennyi idős :)

Köszi:)

2010. nov. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!