Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a bajuk a kutyáimnak?

Mi lehet a bajuk a kutyáimnak?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám ( csak részben az enyéim ) teljesen normálisak, csak az egyik nem mer bemenni a szobámba a másik meg csak rövid ideig, behúzott farokkal szimatol, majd mindig kirohan. Mi a bajuk? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2010. nov. 11. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoba kutyák vagy nem?
2010. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig ezt csinálják? Vagy csak most kezdték?
2010. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szobakutyák, és kb 2 éve csinálják ezt.
2010. nov. 11. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Lehet félnek valamitől,de ha nem akarnak be menni ne nagyon erőltesd,de ha mégis szeretnéd, akkor jutifalattal csalogasd be őket! :)
2010. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz a választ nem is baj, hogy nem mennek be csak fura.
2010. nov. 11. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy mióta csinálják, mert az én kutyám nyáron szokta néha ezt csinálni. És olyankor mindig tudom, hogy egy betolakodó bogár van a szobában:)

Nem lehet valami magas frekvenciájú hang, amit Te nem hallasz, de ők igen? Vagy valami jellegzetes szag, amit ők nem tudnak elviselni? Már úgy értem nem alsógatyára gondolok, hanem valami növény mondjuk.

Lehet, hogy hülyeség, de ennek biztosan oka van, hogy így viselkednek.

2010. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Növény az nincs, viszont van egy hörcsög a szobámban 3 hónapja, de a kutyák már évek óta ezt csinálják. Rovar meg nem nagyon szokott a házban lenni mivel szúnyoghálósak az ablakok.
2010. nov. 11. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki más a családból leszidja/leszidta őket korábban, ha bementek a szobádba...
2010. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de ilyenre nem emlékszem mivel mindig is akármelyik szobába bemehettek.
2010. nov. 11. 16:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, és az egyik gyakran figyel valamit a a szobámban a szomszéd szobából. De tényleg lehet, hogy valami magas frekvenciájú hang.
2010. nov. 11. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!