Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor meghalt a kutyád,...

Amikor meghalt a kutyád, mennyi idő múlva lett újra? Van olyan, aki nem vállalt több kutyust?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia nekem kiskoromba volt 2 kutyám és az elsőt ovodáskoromba elütöték megszököt kapunyitáskor utána pár hétel vagy napal megvetük a testvérét és ő meg szemét telepre került mert sok ok miadt
2010. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindig amilyen gyorsan csak tudtam szereztem újat, mert nem tudnék kutya nélkül élni.

Persze mindig nagyon sajnáltam a meghalt kutyust, de mindig szereztem pár nap alatt újat, ami nem jelentette azt, hogy elfelejtettem az előzőt, mert a mai napig emlékszek az összes eddigi kutyusomra, és mindtől van valami emlékem.

2010. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem fél év úlva lett, de ha eszembe jut még most is nagyon szomorú vagyok és képetelen vagyok felfogni a történteket. 2 éves brnáthegyim volt, aki epilepsziában szenvedett. Az fáj a legjobban, hogy nagyon fiatal volt még, de ettől jobb megoldás nem volt sajnos a számara. Sokat szenvedett és vele együtt mi is....
2010. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én biztosan nem csinálnék olyat, hogy többé siha nem lenne kutyam. Nem bírnám ki. Aki ezt csinálja, én úgy gondolom, hogy az nem lehet igazi állatszerető (állatrajongó).
2010. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érdekel a téma, a mostani Kutya Szövetségben van egy 3-4-5 oldalas cikk erről. Nekem szerencsére még nem halt meg kutyám, most lesz 3 éves nemsokára és 2 éve van nálam. Szerintem a reális egy fél év, utána már lehetne új kutya, bár biztos nagyon meg fog viselni ha már nem lesz :(
2010. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"ő meg szemét telepre került mert sok ok miadt"


Megkérdezhetem ez mit jelent?

2010. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évesen mérgezték meg a pekingi palotakutyámat. utána 1 évig nemvolt kutyám,hónapokig sírtam amikor eszembejutott.. a mai napig hiányzik.:( Viszont menhelyről örökbefogadtam egy kaukázusit,akit nagyonszeretek de nem pótolhatja a pincsit.Ő egy örök emlék marad nekem, egy üres hely belül..amit soha egyetlen kutyám sem fog már kitölteni.de attólmég imádom a kaumat, és mindent megadok neki. nemsokára érkezik az amstaff kutyusom, akit már nagyon várok:)
2010. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szomorú történet nekem is hiányoznak kutyáim senki és semmi nem potolhatja az elvesztete kutyáinkat még ugyan az fajta meg szin és neme vagy testvére legyen az sel esz olyan mitn az előző

17:27 Keresztanyám élet társának volt 1 rotweilere annak megsérűlt vagy valami baj volt lábával a kutyának ami szemét telepet őrizte oda adtam de megbántam hogymeg engedtem második kutyámrol semmi jel hogy él-e még mi van vele nem hiányzom-e neki hiányzik nekem labdája ott van nála ládába nagyon sirtam nővérem hazudot mert ő azt mondta hogy meglátogatjuk hasonlokat hidtem nővéremnek de hazudot. meg anyu rózsáit kikaparta első az vakondot fogot szerete engemet másik nem annyira

2010. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 capsread ***** válasza:
100%

Több mint négy évvel a halála után lett csak új kutyám. Pedig nem is akartam többet... Aztán mégis.

De nagyon ki voltam bukva, amikor elment. Azért is nem akartam még egy kutyát... Mintha a saját gyerekemet kellene eltemetnem. Férfi létemre elsírtam magam, amikor a sírgödröt ástam a volt kutyámnak... Szörnyű...

De szerintem az emberek 80%-a a kutyájuk halálakor úgy dönt, hogy nem akar többet... Csak aztán majd hiányzik nekik a kutyázás... Nem ok nélkül.

2010. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 11 éves koromban kaptam meg az angol cocker spánielemet, Pamacsot. 15 évig élt, pedig epilepsziás volt, nagyon szerettem. Amikor elaludt végelgyengülésben nyáron, kb 3 hónap múlva éreztem azt, hogy nekem kutya kell. Így megvettük Csilit, aki egy mudi kan. Őt is szeretem, de még sok időnek kell eltelnie, míg úgy megértjük majd egymást, mint a spániellel. Tudod, félszavakból is :)).
2010. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!