Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kora körül kéne...

Hány hónapos kora körül kéne elérni azt egy kiskutyánál, hogy szépen a gazdi mellett sétáljon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 6 hónap körül.De akkor ha már megtanítottál neki minden alapvető szabályt.Szóval változó.
2010. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 capsread ***** válasza:
100%
Kutyafüggő. Német juhásznak 4 hónaposan már illik, terriereknek egy évesen már dicsőség. De minél előbb, annál jobb!
2010. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj te a terrierek a legokosabb kutyák közé tartoznak...

Minden kutya annyi időssen kezd el szépen láb mellett menni mikor megtanítják nekik....

2010. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, neked hány éves korodban nem kellett már fogni a kezed utcán...?


A kutya akár kicsi, akár nagy az utcán pórázon kell hogy sétáljon, mert bármi adódhat és lehet belőle baleset.

Minél fegyelmezettebb egy kutya, annál könnyebben vihető pórázon.

Futtatón meg lehet tanítani a behívásra.

2010. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj te a terrierek a legokosabb kutyák közé tartoznak...

Ez oké, de elég fegyelmezetlenek tudnak lenni. Nehéz kordában tartani őket.

2010. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Még valami.

A kutyát ha kicsi, ha nagy jól meg kell mozgatni, futtattni, kifárasztani és akkor magától is szépen sétál a gazdi mellett.

De ha te csak kényelmeskedni akarsz, akkor az nem fog menni. Ugyanis a kutyának lételeme a mozgás.

2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
oncogito abba igazadvan h lábmelett megy ha kifáraztod de ne szekáld már a kérdezőt ő kérdez te válaszolsz és kész na sztem is 6 hónap körül de ink változó amikor megtanítodxd
2010. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én nem szekálok senkit.

De ha hibásan gondolkozik valaki, akkor a legjobb tanács sem fog segíteni akkor sem, ha mézes-mázos formába van csomagolva.

Egyébként miben nincs igazam...?

2010. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves Oncogito!


Naponta kb 5 órát sétáltatom a kiskutyámat plusz rengeteget játszunk. Pórázon szoktam vinni a futtatóig és ott elengedem és tanítgatom. Rengeteget foglalkozom vele, de még nem tud szépen láb mellett sétálni pórázon. Most 4 hónapos. Te egyébként, hogy a francba jössz ahhoz, hogy ilyen bunkón lehord az embert amikor kérdez valamit? Ráadásul fogalmad sem volt miért tettem fel a kérdést!! Te kutyazseni...

2010. nov. 11. 18:08
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak köszönöm:-))
2010. nov. 11. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!