Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítva lett a kutyám?...

Ivartalanítva lett a kutyám? Tölcsért próbáltam rá adni de nem igazán jön be

Figyelt kérdés
Teljesen megvadul tőle!Itt olvastam hogy pólt szoktak rá adni.Azt hogy csináljam?nem fog hozzá férni?Vagy felhúzni a hasáról?Hogy kössem meg?
2010. nov. 12. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szuka kutyák általában jobban viselik a seb gyógyulásának a folyamatát.

Én a kutyámról a műtét után 2 órával levettem a gallért, mert nem akart benne se leülni, se lefeküdni. Soha meg sem próbálta piszkálni a sebet, úgyhogy nem kellett rá semmi.

De a barátnőm kan kutyusa gallérral, pólóval is szétvakarta a sebet.

2010. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok kutyát (és macskát) ivartalanitattam már, egyre sem raktam tölcsért, mindegyik nyugodtan, felesleges stresszeltetés nélkül(amit a tölcsér okoz) meggyógyultak időben.

Hálót (amit a humán gyógyszertárban is kapsz, vagy szoros babapólót adhatsz rá. De ha valamilyen nyugtató kenőccsel bekened, az is jó. Ha begyullad, vagy elfertőződik a seb, az tölcsérrel a nyakán is megtörténhet.

2010. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egy gyerekkori baba bodymat adtam rá, de azt is csak pár napig, mikor nem voltam ott vele. Néha próbálta piszkálni, de rászóltam és abbahagyta, de a bodyval hozzá se ért. Lehet nem a legkényelmesebb neki, de biztos jobb mint a tölcsér.
2010. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem fiú kutyám van és nagyon zavarja a tölcsér.Először egy zoknit vágtam szét és abba lyukakat, így húztam rá hátulról.Nagyon kitágult, így kicseréltem rugalmas sebpólyára.Remélem ez már jó lesz.Néha próbálja nyalogatni, de ha rászólunk nem bántja a sebet.
2010. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor én ivartalaníttattam az enyémet, se az orvosban, se bennem fel sem merült, hogy kéne rá tölcsér. Soha nem piszkálta/rágcsálta a varratokat, tejesen nyugodtan tűrte a betadinozást is, azt se nyalogatta le róla.
2012. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!