Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sziasztok elmondanátok hogy...

Sziasztok elmondanátok hogy milyen felszerelés kell wetinek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mint minden más kutyának. Van valami különbség felszerelés téren egy westi meg egy tacskó között?

Ugyanúgy kell neki póráz,nyaköv,tányérok,fekhely,játékok.

2010. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
milyen fésűk kell neki mekkora fekhely kell neki
2010. nov. 12. 08:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Te szeretnél westit én nem tudom mekkora fekhely nekik. Nem tudom mekkorára nőnek amiben jól elfér. Nézz szét boltokban vagy a neten. Biztos tudod mekkora lesz milyen hosszú stb. Fésű meg a szőrtípusának megfelelő kell.

[link]

Válogass.

2010. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a westi szőrét mivel kell ápolni, de ha tudsz áldozni pár ezer forintot, akkor szerintem itt vásárolj a kutyusodnak:

www.zanni.hu


És sok boldogságot hozzá:)

2010. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
még nincs kiskutyám csak szépen lassan elkezdeni vásárolni neki szerindtettek innen jó ha veszek kiskutyát redpretender.hu
2010. nov. 12. 10:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Sehonnan ne vegyél kiskutyát, amíg nem tanulsz meg rendesen írni. És ne gyere azzal, hogy siettem, egy kutya hatalmas felelőssé, és aki még csak megfontoltan, és nagyjából helyesen sem tud írni, ill. képtelen önállóan utánanézni a dolgoknak az nem bír el ezzel a felelősséggel.

Mennyi vagy 13? Oké, jön a gimi, és fiúk, és hú, meg há, és főiskola egyetem, a kutyus a szülőkre marad? Ők is annyira szeretnék, mint te, vagy csak kierőszakolod.

Igen a kutya átlag életkora 10 év. Gondold végig.

2010. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bocsi ha nem tudok helyesen írva de most költöztünk vissza nyáron angliából és ezért írok hejtelenül.
2010. nov. 12. 13:07
 8/15 A kérdező kommentje:
képzeld engem hidegen hagynak a fiúk sé a szüleim is szeretnék
2010. nov. 12. 13:08
 9/15 A kérdező kommentje:
csak szeretném hallani a ti véleményeteket és már utána néztem beszéltem velük
2010. nov. 12. 13:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél oldal nem jó. Ha megmutatod a rendes oldalt akkor mondok véleményt. Mennyi idős vagy amúgy?
2010. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!