Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qfi5FVs63Jo&feature=related

Szerintem ezek a kutyák el vannak vadítva, hiába rendőr kutyák. Leszedni pl alig tudják az áldozatról. Szerintem ez már azért durva :S Ti hogy gondoljátok?


2010. nov. 12. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már télleg durva.OO
2010. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg durva. Nem biztos hogy jól látom de mintha csóválnák a farkukat. És addig nincs bajom velük amíg a kutyákat nem bántják.
2010. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez azért már durva:S
2010. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elég agresszívak az állatok

2. te miről beszélsz?

2010. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nemtudom elhinni, hogy ezek rendesen kiképzett rendőrkutyák, szerintem privát video. Alapdolgok nincsenek, nem eresztenek a kutyák, és az egyik még a rendőrt is megfogta.
2010. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól csinálják egy kicsot lehet h el vannak vadítva de ugyanis ők rendőrkutyák lesznek és így tanítják őket..védő felszerelés van rajtuk.
2010. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó előtti, és a többiek

ezek nem rendesen kiképzett rendőrkutyák, ha jobban megnézitek, akkor laikus szemmel is észre lehet venni, hogy ez csak gyakorlat, szóval nagy valószínűséggel ezek az állatok képzés alatt álló rendőrkutyák

2010. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*képzés alatt álló rendőrkutya tanoncok, de csak akkor lehetnek rendőrkutyák, ha majd levizsgáznak, ami magába foglalja azt is, hogy parancsra eresztenek!
2010. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Naagyon szépen dolgoznak a kutyák nincs velük semmi baj.Még nagyon fiatalok és gyakorolnak.Minden kutyát tanítani kell ereszteni.Nincsennek elvadítva csak munkamániás malik :P

Ez kemény munka ak utyáknak sok gyakorlásra van szükségük,hogy hogy az ilyen stresszes helyzetekben fegyelmezettek tudjanak maradni.

2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!