Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI LEGYEN A SZLOGEN? Ötletes...

MI LEGYEN A SZLOGEN? Ötletes válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Suliba azt a feladatot kaptuk hogy egy ötletes vállalkozást hozzunk létre. Én egy kutyusok kényelmét szolgáló nagyáruházat hoznék létre.

Egy hangzatos név és szlogen kéne... várom az ötleteket!

pl. DogPlaza lenne a név és akkor ehhez kéne valami jó kis rímes rövid de ütős szlogen.

A cég arculata kb: kutyakozmi, kutyasuli, kutyaovi, állatpatika, állatorvos, állatfelszerelés bolt, lényegében minden ami a kutyus kényelmét szolgája...

Légyszíves segítsen aki kreatív!

Köszi!


2010. nov. 13. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem angol szavakat ne várj, mert magyaroknak magyar céget magyarul: Ebparadicsom bt, Kutyaéden Zrt, Boldog Kutyák Háza kht, Blöki Kutyaparadicsom Kft., Vaú-ebáruház.


Szlogenek: A boldog kutyák üzletháza.

Ahol kedvence magára talál.

Nem üríti a bukszáját ha hozzánk hozza a kutyáját...

2010. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetne pl Higher Puppys a szlogen pedig: Egy hely, ahová érdemes elkutyagolni! :D:D:)
2010. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kérdező

"Légyszíves segítsen aki kreatív! "


Te egy csöppet sem vagy az, használd a buksidat,így hogy fogsz előbbre jutni az életben?Más sem fog levizsgázni helyetted!Nem lennél jó marketinges az fix.

2010. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kérdező nem is akar marketinges lenni... Nem mindenki olyan kreatív!
2010. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

név:Dog's Place

magyarul: Kutya hely


Szlogen:A place for the dogs and hosts.

Is worth it to plod.

magyarul: Egy hely a kutyáknak és gazdáknak. Megéri elkutyagolni.

2010. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
De mi fszért kell mindenkinek angolul írni? Nem biztos, hogy multinacionális céget akar.
2010. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem akarok marketinges lenni!

csak egy idióta feladat aminek semmi köze ahhoz amit valóban tanulok...

vállalatgazdaságtan az óra...de minek az nekem jogra?

2010. nov. 14. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
csini-mini vau kozmetika,ebszimat állatorvosi rendelő,bingó-ringó kutya ovi,dömper-tappancs kutyaiskola,Don-don kutya felszerelés bolt,boby állatpatika,szlogen:ápolt kutya,csúcs fizura.betegség,felesleges szaporulat megelőzés,kutya életvitelezés.jól szocializált eb,boldog eb.tanult kutya jó kutya,tapasztalt gazda jó gazda.jó a márka,jó az ára vegyen nálunk meg nem bánja.beteg kutya súlyos kutya,kezelt eb vidám kutya s boldog gazdi.amit írtam mindegyikhez tartozik egy de szerintem erre rá fogol jönni szerintem jók de ha nem ilyenre gondoltál szívesen segítek ha kell.
2010. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!